tyszanie

Dzień Kobiet – sonda życzeń

[67]
Marzec 2012

Z okazji dnia Kobiet redakcja życzy wszystkim Paniom odnalezienia PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI:

„…Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje!”
(Hymn o Miłości – Biblia)

……………………………..

Oglądaj cały film …

ECHO ECHO ECHO

[76]
Kwiecień 2012

Powstało 56 lat temu. Zasięgiem obejmuje prawie 400 tys. mieszkańców dwóch powiatów i Tychów. Byliśmy w redakcji z kamerą i grupą licealistów z klasy dziennikarskiej, przy okazji robiąc małą sondę uliczną popularności Echa wśród Tyszan. Wypadło interesująco…

Oglądaj cały film …

Dzień Wagarowicza: Bizacki gra na Orliku!

[71]
Marzec 2012

Na otwarcie Orlika w rejonie ulic Wejchertów i Filaretów przybyły gwiazdy tyskiego futbolu (Bizacki, Karwan i in.) i wielu znamienitych gości. Gwiazdy musiały udowodnić formę rozgrywając mecz z uczniami Zespołu szkół nr 1. W meczu nie wzięła udziału Raisa Misztela, która zamiast tego zaśpiewała piosenkę kandydującą do hymnu na Euro 2012. Kolorowe show i różne występy m. in. taneczne trwały prawie dwie godziny. Tym razem opłaciło się być poza szkołą (21 marca), nikt się nie nudził, chociaż nie utopiono Marzanny. Nowoczesny obiekt o sztucznej nawierzchni wyposażono w zaplecze sanitarno-szatniowe oraz oświetlenie. Na nowym Orliku zagrać będą mogli wszyscy chętni, ale dopiero po południu – do południa obiekt będzie do dyspozycji dzieci i młodzieży z sąsiadującej szkoły.

Oglądaj cały film …

Plac św. Anny

[69]
Marzec 2012

Pierwsze osiedle w Tychach powstało w latach 50-tych. Obecnie jest to „ostatnie osiedle”. Ma to zmienić generalny remont placu św. Anny, na którym pojawi się fontanna zamiast niej. Pomysł ten wpisuje się w modne ostatnio w Europie „znikanie” krzyży i świętych, które dociera i do naszego europejskiego miasta. Choć znika z krajobrazu, najważniejsze żeby krzyż pojawił się w naszym sercu; razem z Tym kogo symbolizuje. Wtedy nie będzie tylko estetycznym ozdobnikiem. Tym problemem zajmiemy się wkrótce – wszak zbliżają się święta…

Oglądaj cały film …

Szlachetna Paczka w Tychach.

[48]
Listopad 2011

25 listopada w Szkole Muzycznej miał miejsce koncert inaugurujący akcję Szlachetna Paczka w Tychach.
Wystąpili: Raisa Misztela, Rafał „Tito” Kryla i zespół Strefa.
Jak co roku akcję wspiera i firmuje słynny bramkarz Realu Madryt – Jerzy Dudek, który karierę sportową rozpoczynał w Tychach. Do akcji włączył się również inny znany Tyszanin – Mariusz Czerkawski, który jako darczyńca przygotuje paczkę dla wybranej tyskiej rodziny.

Oglądaj cały film …

Czterdziestolatka

[47]
Listopad 2011

40 lat minęło jak jeden dzień… Tym dniem był 18 listopada 2011, w którym Szkoła Muzyczna w Tychach obchodziła swój jubileusz. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości: m.in. Henryk Jan Botor, którego nie ma potrzeby dodatkowo reklamować. Jego występ zwieńczył koncert „gwiazd” na zakończenie uroczystości. Publiczność wiwatowała na stojąco.

Oglądaj cały film …

RoboTown (- co to jest?)

[46]
Listopad 2011

Nie brakuje nam zdolnej młodzieży! Ogólnopolski Konkurs Robotyki w Liceum im. Kruczkowskiego jest tego dowodem. Twórcze pomysły i aktywne działanie jako alternatywa „wkuwania”… Chyba wszyscy (a zwłaszcza mężczyźni) najlepiej uczą się w akcji, w działaniu. W „Kruczku” o tym wiedzą…
Zapraszamy więc na film akcji 😉

Oglądaj cały film …

(Wreszcie) ruszyła budowa drogi…

[45]
Listopad 2011

Tym razem przyznajemy miastu punkty; za rozpoczęcie budowy drogi, o którą mieszkańcy starali się od wielu lat. Informowaliśmy o tej sprawie we wrześniowym reportażu. Już z początkiem listopada na ulicy Dziewanny pojawił się ciężki sprzęt budowlany. Drugi plus przyznajemy za uprzątnięcie dzikiego wysypiska śmieci w lesie na Wartogłowcu (reportaż „Co uczniowie odkryli w lesie?” – wrzesień).
Ale na tym nie koniec…

Oglądaj cały film …

Skatepark a sprawa polska.

[44]
Listopad 2011

Ten kontrowersyjny reportaż wykonaliśmy po oddaniu nowego skateparku do użytku (kilka lat temu). Ale do dziś nie wiemy dokładnie o co kaman?
A może Państwo wiedzą o co?

Oglądaj cały film …

Struktury czasu. Wernisaż

[43]
Listopad 2011

„Kiedy się ma 10 lat wydaje się, że rodzice będą wieczni, kilka lat później przychodzą pierwsze wątpliwości, które za jakiś czas przeradzają się w oczywistą sprawę. Kiedy odchodzą bliscy, takie zdarzenia powodują, że człowiek w trybie przyspieszonym dojrzewa do wartości przemijania. Ulotność jest jednak nie unikniona tak jak w Księdze Koheleta: ‘Marność nad marnościami i wszystko marność.’ A ja czasami zachowuję się jak 10 letni chłopiec dla którego przemijanie jest czystą abstrakcją i nadal nie wiem czy w życiu jest czas zarówno na radość jak i na smutek”
– tak napisał Artur Jastrzębski w expose do swojego wernisażu, który miał miejsce w Teatrze Małym w Tychach.
Czy jednak nie ma żadnej nadziei ? – Zobacz też poprzedni reportaż.

Oglądaj cały film …

Życie po życiu. Czy to możliwe?

[42]
Listopad 2011

Czy chrześcijańskie przekonanie o zmartwychwstaniu to „ślepa wiara”?
Czy istnieją jakieś dowody, poszlaki? Słynny matematyk i uczony B. Pascal („prawo pascala”) powiedział:
„Jest dość dowodów, aby przekonać każdego kto nie jest wrogo nastawiony przeciw wierze”.
Na cmentarzu komunalnym spotkaliśmy osoby, które wierzą w zmartwychwstanie, takie które nie wierzą, itakie które nie chciały rozmawiać na ten temat („w takim miejscu…”). Zaskakujące, że wierzących było mniej niż połowa zapytanych („katolicki kraj”)! Ale naprawdę mocno przekonanych było tylko kilka osób. [spotkaliśmy też osoby wrogo nastawione, nie wiedzieć dlaczego]. Szok! Zobaczcie sami.

Oglądaj cały film …

Tyski Wieczór Uwielbienia

[41]
Październik 2011

…To zdarza się tylko trzy razy w roku!
Zamieszanie i wzmożony ruch jaki miał miejsce przy kościele bł. Karoliny w sobotni wieczór 22 października nasuwał przypuszczenie, że może doszło tam do kolejnego groźnego wypadku samochodowego. Przyczyna owego zamieszania była jednak dużo poważniejsza…

Oglądaj cały film …

ToSieWytnie…

[40]
Październik 2011

[No comments] …………………………………………..
……………………..
………………………………………………………………………

Oglądaj cały film …

Czy szkoła jest nudna?

[39]
Październik 2011

(Sonda szkolna)

Na pewno nie w Dzień Nauczyciela. …Wtedy jest pusta. (Część wypowiedzi musieliśmy ocenzurować).

Oglądaj cały film …

Co stało się 6 października o poranku?

[38]
Październik 2011

Czy I L.O. im. L. Kruczkowskiego będzie musiało przejść gruntowny remont? Wszystko zaczęło się niewinnie o 8:03 na Placu Baczyńskiego. Ale sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie… Do czego zdolna jest współczesna młodzież – zobaczcie Państwo sami!

Oglądaj cały film …

Otrzęsiny klas pierwszych

(część druga: czy liceum to przetrwa?)

Oglądaj cały film …

Ostatnia droga

[37]
Wrzesień 2011 / Październik 2011

Ulica Dziewanny jest ostatnią drogą w Tychach (pod względem jakości, albo raczej bylejakości). ITT została zaproszona z kamerami przez mieszkańców, którzy od 10 lat bezskutecznie starają się o remont drogi. W tym okresie położono asfalt lub kostkę na wszystkich okolicznych ulicach. Co jest tego przyczyną? Czyżby mieszkańcy znali odpowiedź na tę zagadkę?…
UWAGA! Miło nam poinformować Państwa, że po naszym wrześniowym reportażu rozpoczęto prace budowlane w pierwszych dniach listopada [ 🙂 ]. Dalsze informacja video w najbliższym czasie.

Oglądaj cały film …

Zielona oś – okiem młodych

[36]
Wrzesień 2011

…Ale skąd wziąć na to pieniądze? ( I to duże! ) …
Tymczasem mieszkańcy ul. Dziewanny walczą
o normalną drogę. Od 10 lat bez mała…

Oglądaj cały film …

Zielona oś (- co to jest?)

[35]
Wrzesień 2011

Pomysł jak zwykle fajny. Ale skąd wziąć na to pieniądze? A może by zacząć od zrobienia kilku zjazdów przy schodach na osiedlu „O”. Kosztuje niewiele a zachęci Tyszan do częstszego korzystania z przejazdu rowerem zieloną osią.

Oglądaj cały film …

Dzień bez samochodu …

[34]
Wrzesień 2011

…Jest dniem straconym? XXI wiek jest cywilizacją trzech foteli: samochodowego, telewizyjnego i komputerowego. Czy jesteśmy w stanie zrezygnować z któregoś z nich? A może istotą jest właściwe korzystanie z tych przedmiotów aby nie stać się ich niewolnikiem?
Wczoraj Tyszanie próbowali dać odpowiedź na te pytania…

Oglądaj cały film …

Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

[33]
Wrzesień 2011

Wśród startujących w biegu był m. in. gen. Roman Polko, a honorowym starterem był prof. Marek Szczepański. Sergij Oksenjuk, który zwyciężył, minął metę i pobiegł dalej…

Oglądaj cały film …

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy


przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty fant katowicki protest internetowa telewizja tychy pl videorelacja solidarność misja maska f.a.n.t. tychy koncert manifamanifestacja maskanie acta polska przeciwko ACTA protest przeciwko ACTA protest katowicki sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki katowicki protest przeciwko ACTA manifestacja Kalus Ridel Bartel wośp Łapot Kupicha Czerkawski Dudek Hanke wielka orkiestra świątecznej pomocy stadion zimowy tychy gwiazdy na lodzie 2012 nie acta manifa hokej z gwiazdami 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 solidarność video relacja gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna pedagogiczna uniwersytet politechnika studia wyższe licencjat inżynier ważna decyzja pionier tychy ks szarotka nowy targ jadberg florbalki przyszłość zawodowa zawód unihokej edukacja co dalej alkoholizm europejska stolica kultury katowice miasto ogrodów alkoholik nałóg zwierzenia marek olearczyk narkoman im. f. rybickiego w tychach orkiestra szkolna Leopold Mozart kulig koncert smyczkowy andaluzyjski romans muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners p11 przedszkole nr 10 rynek tychy staryadrian karkoszka choma team święty mikołaj św. kim był św gwiazdor gwiazdka hejza kru „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” „stadion zimowy” U20 w hokeju na lodzie „hokej” „hokejowe” „w hokeju na lodzie” langusta parada rowerowa mikołajów „U20” prezenty święta śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza podrywanie poderwać wyrywanie wyrywać wyrwać dom kultury spółdzielnia oskard św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość naga cała prawda Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień hokej hokejowe żywa szopka franciszek klara architektura sakralna franciszkanie świątynia franciszkańska sztucznych ogni życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa kolędowe wieczory kolęda występy przedszkolaków spektakl przedszkolny krystyna linkiewicz teatr mały tychy przegląd doroczny jasełka boże narodzenie przedszkolaki pokaz fajerwerków kanonada na Baczyńskiego hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź GAF futsal młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia -Jasna Gliwice Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy rok sylwester tyski sport UKS 2 LO Chrzanów nowiny uks ósemka narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres likwidacja szpitali ochrona zdrowia koncert galowy szpital wojewódzki obrona szpitala bezrobocie pielęgniarki kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja czołgi walka czołgów zwolnienia II wojna światowa bitwa wyrska peter francis uczucia maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego kasztany kremówki automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta autopomoc zdać maturę maturalna muzyka z serca duszy emocje uczelnia muzyczna instytut koncert finałowy muzyczny warsztaty wermacht szukając boga hip hop hiphop ćpanie zmiana życia narodzenie na nowo rapperzy rapp bęsiu ćpun wolność tychów You can 2012 dni bądź jak jezus odwaga rodzinny rymcerze pokuta na chwałę bogu potęga chwała boża śpiewać wielbić chrześcijaństwo katolickie katolik odkupienie wybaczenie małżeństwo strata kłótnia problemy separacja raj opowieść rozwód samochody rajdowe wyścig Kuba Wojewódzki Anna Mucha Robert Korzeniowski Doda słoneczko fundacja parking fontanna Renata Szot Martyna Wojciechowska operacja służba zdrowia pomaga Orlik staw skokowy złamanie tragedia problem nieszczęście św. Anna Anny osiedla A hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca dzień kobiet seniorzy ekstraklasa Wejherowo półfinały zawody święto kobiety kwiaciarnia przelotowa szybkiego ruchu komunikacja tranzyt droga krajowa nr 1 Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 karwan zs nr 1 grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 redakcja ogłoszenia artykuły sportowe piłkarze I pierwszy rajd mikołowa mikołowski samochody I rajd mikołowski mikołowa rozbite emocjonujący os odcinek specjalny wyścig Mikołów aktualności echo tyskie finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium florballki Unohokej l.o. 4 liceum dzień wagarowicza e-tychy 3 hala sportowa śmierć człowiek pismo święte szukając życia duch święty odrodzenie krzyż droga krzyżowa biblia tosiewytnie rowerami ucieczka klasa melina odkrycie zespół szkół nr 4 odjazd fi międzynarodowy tyski bieg uliczny Roman Polko Marek Szczepański biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy menel w lesie dzikie wysypisko zderzenie pojazd kolizja tragiczny uliczna Sikorskiego uderzył to sie wytnie sprzątanie lasu las Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni Sergij Oksenjuk pętla plener droga Dziewanny nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard kruczkowski liceum Szczepański Szkoła Muzyczna Ulica Dziewanny skandal cyrk MZUiM asfalt radny budowa ulicy nol plener Oskard event komunikacyjny masa krytyczna europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek biegowa 10 km Oliwia Nowakowska tawizja Ewald Bereska Szczepański Spółdzielnia Mieszkaniowa rower rowerów przejazd wywiad z uczniami sonda rip watch russia theatrical none official subtitles rare honorowa piknik z wojskiem kompania Polskie Wojsko trailer x264 kondycja rodzić na wojewódzki droga miejski oddział kardiolgia sek teaser krótka zajawka przyjęć festyn w Tychach grupa nieprzyjemny wypadek im. Jana Dery Dera bieg jezioro szerszeń atak pogryzły ukąsiły III l.o. budowlanka Wyspiański 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent dera jan mosir klub biegacza Marek Krawczyk inauguracja Podmokły Mieczysław winda nowoczesna jeziory lokkoatleta tyska oskard spółdzielnia mieszkaniowa itt tyski bieg bieg 2 kiedy Saab twórca fotograf przemijanie twórczość tychy Artur Jastrzębski wizualna teatr mały struktury czasu Kohelet deskorolka wyczynowiec rasta zabawa na rolkach skatepark skejtpark artystyczne fotografika wskrzeszenie śmierć kliniczna pogrzeb życie po życiu uzdrowienie obcymi językami ruch światło-życie cmentarz komunalny święto zmarłych Wernisaż fotografia uliczna Bóg sonda cmentarna wszystkich świętych wieczne rolki starotyskie mikołajki 40-lecie Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor lecie 40 lat Jubileusz szkoły muzycznej ZSM szlachetnapaczka dobroczynność Jerzy Dudek Mariusz Czerkawski Strefa Real Madryt Kryla zespół koncert Tychy Rafał Tito roboty w akcji robot Robotown robo-town town Wartogłowiec budowa ul. Dziewanny ostatnia droga ogólnopolski konkurs robotyki Tychy 2011 głododzilla informatyka głodomorry robotyka liceum kruczkowskiego cybernetyka ks. Ryszard Nowak robo ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 sonda szkolna nudna szkolna nudna tyski wieczór III l.o. tychy buda trzecie liceum zabawny happening wspólnota wreszcie Tyskie wieczory uwielbienia heppening duchowa odnowa w duchu świętym dzień nauczyciela otrzęsiny klas pierwszych kościół błogosławionej Karoliny edukacji narodowej telewizyjna "teaser trailer" hdtv www motoryzacja zgoń reportaże kraksa "official trailer" film champagne orzesze avi pokaz pod Żyrafą orkiestra wojskowa defilada wojska ewangelia narodzić się na nowo anonymous mpeg4 poland pikieta wolna wozy bojowe moc husaria transporter opancerzony clip0 stacja telewizyjna footage exclusive "argentine television" clip3 interviews ulica post "interview part" interview erin papież stop a.c.t.a. darmowe jan paweł II ufo inspirational defense backstage warsaw inicjatywy armia tv tychy "theatrical trailer" żołnierze nagrania internetowa telewizja plac baczyńskiego eleni festiwale rekonstrukcja akademia PSM tv online dżem org interaktywna mecz szukam wyzwala budowa dróg Misztela Bizacki leczenie nauka mck Raisa problemy komunikacyjne sonda uliczna świadectwo iskierki bożej miłości izba przebudowa rondo spodek ul. borowa wyzwolenie praca relacja technikum matura zmartwychwstanie pochód Katowice modlitwa kościół plac marszałkowski rowery cichej szczęście piknik urząd marszałkowski Urząd Miejski dziecięcy telewizja tychy grzech stop acta piknik biegowy koniec ratunek pomoc walka euro sketch www.telewizjatychy.pl otwarcie gimnazjum misja Format wyznanie armaty szerszenie poruszające biegacze zielona oś kibice młodzieżowe marszałka Piłsudskiego poruszająca wydarzenie internetowa telewizja tychy wstrząsające Mistrzostwa świata dramat demonstracja w Katowicach historia polski rynek wojsko polskie przychodnia koncert zdrowie opamiętanie internetowa wypadki wakacje kruczek gostyń sztuka policja czołg lodowisko youtube stowarzyszenie szokujące pojazdy wojskowe wyry tyski Poland kruczkowski oglądaj darmowa Święto życie urząd miasta tychy Gospel liceum Jezus uwielbienie zbawienie music żyrafa wypadek remont muzyka Szpital wywiady nol tychy choroba Tychy 2012 Szkoła Muzyczna wiadomości paprocany zabawne kruczkowskiego polska nawrócenie MOSiR Tychy bóg Urząd Miasta impreza śmieszne w Tychach wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja sport telewizja tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie