WARTO OBEJRZEĆ

Nie pił 8 lat, komornicy zabrali wszystko…i znalazł na śmietniku 15.100 zł !!!

[336]
Listopad 2018

    Do remizy w Wiśle przyjechał ze Skierniewic aby opowiedzieć jak po 8 latach abstynencji ostre picie znowu wróciło, a wraz z nim komornicy.
Wydawało się, że to już koniec. I wtedy…

‚Chrześcijańska Fundacja Elim’ z Wisły; tel. 503 026 961, lub: 500 096 442
Najbliższe DNI TRZEŹWOŚCI I SKUPIENIA już w grudniu ‚2018
‚Telefon Zaufania Jezus Żyje’ przy TelewizjiTychy: 537 727 268, lub: 511 857 104

Oglądaj cały film …

Ukryta kamera: niespodziewana rozmowa ze „Świadkami” Jehowy

[317]
Październik 2017

    …Niespodziewanie „nawiedzili” mnie „Świadkowie” w niedzielne popołudnie. Sekta ta odziera Jezusa z jego bóstwa, nie wierzy w istnienie piekła ani biblijnego zbawienia oraz lansuje wiele innych herezji.
Zaczęliśmy od wyjaśnienia kim jest Jezus, którego degradują oni do niejasnego pojęcia niby to anioła…
    W ich rozumieniu Jezus nie jest Bogiem. – Popatrzmy na katastrofalne skutki takiego przekonania: jeśli Jezus NIE jest Bogiem – to …nie należy Go czcić! – Pierwsze i drugie przykazanie nakazuje bowiem oddawać cześć tylko i wyłącznie Bogu, nikomu innemu.
Zatem (być może – całkowicie nie świadomie) „Świadkowie” Jehowy odmawiają czci Bogu.
Łamią w ten sposób przykazania, na które właśnie oni powołują się najczęściej. Choć chętnie nazywają się oni „prawdziwymi czcicielami” – tym sposobem omijają Boże przykazania.
    Konsekwencje nie oddania czci Bogu są opisane w Liście św. Pawła do Rzymian w rozdz.1:18-32:
„Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce […] Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.”
– To nie jest tylko jakaś teoria; to się dzieje naprawdę, oto przykład: https://www.youtube.com/watch?v=NTkYBOjRvD0

Oglądaj cały film …

Dziwny foto-plener nad morzem…

[314]
Sierpień 2017

    Niektórzy mówią że może siostry, a inni że takie „nowoczesne” czasy mamy… – Kto ma rację? – Dość dziwne to „siostry” jeśli trzymają się za tyłki do zdjęcia (od 0:28 sek.), albo całują w usta (od 0:48 sek.). Ocenę pozostawiamy trzeźwemu Widzowi.

    Żyjemy w czasach przewartościowania i relatywizmu moralnego. A także ogólnego przyzwolenia i tolerancji. Są to wartości, które powszechnie wypierają tradycyjne, dotychczas obowiązujące wartości. Jedni nazywają to „wolnością” a inni „grzechem”.
Najbardziej znana osoba w historii ludzkości, autorytet dla ok. 1,7 mld ludzi żyjących obecnie na tej planecie, przez współczesnych mu ludzi był nazwany „przyjacielem grzeszników i celników”.
    Nic dziwnego, bo najczęściej widywano go w otoczeniu ludzi „lekkich obyczajów” lub odrzuconych społecznie. Ludzie religijni byli zaś mu bardzo nie przychylni. Wielu nazywało go „żarłokiem i pijakiem”. Miał też wielu wrogów (głównie ludzi religijnych), którzy w końcu doprowadzili do jego śmierci. Nie wzywał do tolerancji – przeciwnie – mówił, że jest tylko „jedna droga”. Zamiast tolerancji wzywał do…miłości! Ale zamiast być miłym wypowiadał do obłudników twarde i harde słowa: „plemię żmijowe”, „zginiecie!”, „odejdź szatanie”… – Bo miłość i modlitwa za grzesznika nie oznacza akceptacji jego grzechów.     Mimo posiadania tak wielu wrogów, miał też swych – wręcz – wielbicieli (i wielbicielki), przyjaciół. Ci go jednak zdradzili, choć po latach, wielu z nich gotowych było oddać za niego życie. Dziś żyje na świecie niewielu jego uczniów, (choć bardzo wielu się za nich podaje). Może dlatego, że zarówno ci „moralni”, jak i ci „nie moralni” nie zamierzają niczego zmieniać w swoim życiu. Linia prawdziwego podziału nie biegnie pomiędzy tymi grupami, lecz pomiędzy nimi, a tymi którzy poszli za Nim. Wąską drogą. Jest to linia która oddziela życie i śmierć.

Oglądaj cały film …

Bezdomni na pl. Konstytucji 3-maja w Tychach

[311]
Lipiec 2017

    W starej przyczepie kempingowej pośród cuchnącego dzikiego wysypiska śmieci zamieszkała trójka bezdomnych. Przyczyną bezdomności tych osób jest prawdopodobnie alkoholizm. Leczeniem alkoholizmu zajmuje się wiele ośrodków w kraju, często mało skutecznie. Wiślańska Fundacja ELIM ma zaskakujące wyniki w uwalnianiu uzależnionych nie tylko od alkoholu. Kilka razy do roku organizowane są w Wiśle-Oazie Dni Trzeźwości i Skupienia na które zjeżdżają różne osoby z całego województwa a nawet kraju. Wielu wraca stamtąd trzeźwych do domu. Więcej danych na ten temat można znaleźć na stronie Fundacji gdzie zamieszczone są telefony kontaktowe i terminy mitingów.

Oglądaj cały film …

Jurek & synowie z Sandomierza: picie, ćpanie, kradzieże, cudzołóstwa…

[308]
Kwiecień 2017

    To chyba największy cud w Sandomierzu: ten człowiek w wieku 62 lat nawrócił się! I został uwolniony nie tylko z nałogów, ale też uzdrowiony z chorób: dna moczanowa, nadciśnienie, refluks, zniszczona trzustka i wątroba. Jest zdrowy. Modli się, czyta Biblię, należy do kościoła. – Takie rzeczy normalnie się nie zdarzają, ale to nie jest „normalne” uzdrowienie…

Oglądaj cały film …

Zbój z Jastrzębia…nawrócony za kratami

[307]
Kwiecień 2017

   A miał takie ładne nazwisko: Ładniak. W żaden sposób nie korespondowało ono z jego brzydkim życiem niebezpiecznego recydywisty: 16 lat za kratami, z kropką przy oku.
   Film ten można szczególnie zadedykować wszystkim tym, którzy zetknęli się z ewangelizacją w więzieniach – np. kursami Alfa w tym środowisku.
   Jeśli jesteś organizatorem, animatorem takiej ewangelizacji – też skorzystaj z tego materiału. Świadectwa nawróconych kryminalistów robią największe wrażenie na osadzonych – bo wbrew powszechnemu doświadczeniu – pokazują, że można się wyrwać z takiego życia.

Oglądaj cały film …

Wyznanie byłej barmanki; alkohol, sex, dragi, magia, depresja…

[306]
Marzec 2017

    Pierwszy kontakt z narkotykami Iwona zaliczyła już w szkole średniej. Praca w barze nocnym sprzyjała pijaństwu, kradzieżom i cudzołóstwu. Chodziła też do spowiedzi, ale z czasem pojawiła się głęboka depresja i poczucie bezsensu życia. Szukała pomocy u bioenergoterapeutów i wróżek aż pojawił się mężczyzna…który zajmował się czarną magią. Pewnej nocy poczuła obecność diabła.
    Po latach takich zmagań napotkała na Fundację ELIM z Wisły.
– I wtedy zaczął się długi proces jej uwolnienia. Pewnego dnia zawołała do Boga, własnymi słowami, z głębi serca. Całe życie przewinęło się przed jej oczami i…
    To co stało się potem z Iwoną zaskoczy nawet najbardziej sponiewieranego życiem człowieka…

Oglądaj cały film …

…Chciałem go zabić po kolejnym pobiciu matki!

[296]
Wrzesień 2016

…Ale sam poszedłem w ślady ojca alkoholika – opowiada Antoni z Żywca. – Będziecie zaskoczeni finałem tej historii. Świadectwo to zostało nagrane ok. 2 miesiące temu na mitingu Dni Trzeźwości wiślańskiej Fundacji ELIM ( http://www.fundacjaelim.com/ ). Już za kilka dni (od 30 września) kolejny weekend na którym z nałogu wyrwanych i uzdrowionych zostanie wielu alkoholików. – To w zasadzie cud! – Każdy może się stać jego częścią… Przyjedź i Ty!

Oglądaj cały film …

Chciała dobrze, ale mąż pił…

[294]
Wrzesień 2016

Jak każda kobieta chciała dobrze, ale mąż pił coraz więcej i więcej… Wkrótce córka zaczęła modlić się aby umarł! Zakończenie tej historii zaskoczy każdego…

Oglądaj cały film …

Chłop z Bytomia…A pił że heja!!!

[290]
Lipiec 2016

A zaczął porządnie: od Szkoły Muzycznej. Potem już tylko alkohol/odwyk/alkohol/odwyk/denaturat…
Dla tych co już stracili nadzieję – ma jednak radę…

Oglądaj cały film …

Żona powiedziała mi, że ma faceta…

[286]
Czerwiec 2016

– Będziecie zaskoczeni tym co wtedy zrobił Leszek. On sam był zaskoczony… A czego się spodziewać po alkoholiku z kilkunastoletnim „stażem”?
– Zobaczcie sami do końca…

Oglądaj cały film …

IEM – Intel Extreme Masters, Katowice, Poland 2016

[280]
Marzec 2016

Z badań statystycznych wynika, że co piąta osoba korzystająca z internetu robi to przez ponad 6 godzin dziennie.
– A co powiedzieli pasjonaci gier komputerowych, którzy tłumnie przybyli na kolejne finały IEM w katowickim spodku?
(Intel Extreme Mastrs)
🙂

Oglądaj cały film …

Pobiłem rekord; 36 razy na odwyku!

[277]
Styczeń 2016

„Miałem 4 lata gdy w piżamce i boso zimą uciekałem na koniec miasta… przed ojcem – alkoholikiem…”
„Mamo ja taki nie będę” – powiedział mamie. Ale wkrótce stał się taki jak ojciec, a może gorszy…”

Oglądaj cały film …

GRACZ komputerowy…Skończył kurs Alfa…Game Over

[274]
Styczeń 2016

Nie tylko alkohol uzależnia. Równe szkodliwe skutki miewają gry komputerowe. Brak koncentracji, nadpobudliwość i zaburzenia lękowe to tylko niektóre z możliwych skutków nadużywania wirtualnej rozrywki. Jeśli trafią na podatny grunt, potrafią zniszczyć rodzinę i pozbawić szans na karierę zawodową. Gry komputerowe mają niezwykle silny wpływ na ludzką psychikę. Dostępne na rynku brutalne gry bardzo często zwiększają u gracza tolerancję na agresywne i społecznie nieakceptowane zachowania, a kolejne wycieczki do wirtualnej głębi coraz skuteczniej odciągają go od prawdziwego życia.
…Dlatego na DNI TRZEŹWOŚCI do Wisły-Oazy przyjeżdżają nie tylko alkoholicy…

Oglądaj cały film …

Sprzedałem wszystko – na alkohol

[273]
Styczeń 2016

…I zostały puste ściany. „Skończysz jak twój ojciec”, który zginął tragicznie jako alkoholik – tak przepowiadała mu rodzina.
Ale stało się coś nieprzewidzianego w tym czarnym scenariuszu, choć też doszło do wypadku…

Oglądaj cały film …

Chłop z Mazur, żyje w Czechowicach… A pił jak smok!

[272]
Styczeń 2016

– Tak że w końcu nawet własna córka na niego pluła… Więzienie, rozwód…
…A teraz ciężko pracuje na budowie – i jeszcze jest z tego zadowolony, zaś po pracy udziela się jako wolontariusz a córka mówi do niego „Tatuś”.
– Co się stało???

Oglądaj cały film …

…Piłem tylko piwo.

[270]
Grudzień 2015

– Dla mnie wódka nie istniała, piłem tylko piwo – ‚napój bogów’…I to był największy mankament mojego życia – wyznał Jan – ale byłem agresywny czy piłem czy nie…

Oglądaj cały film …

Żona współuzależniona

[268]
Listopad 2015

„Współuzależnienie” to mało popularne pojęcie. Co gorsza często nawet żony alkoholików nie wiedzą co ono oznacza. I nie chodzi tu wcale o to, że razem piją alkohol…

Oglądaj cały film …

Najpierw awantury potem separacja, eksmisja, rozwód i…

[265]
Maj 2015

…A był kochającym, czułym mężem i ojcem. Gdy ludzkie nadzieje na wyjście z nałogu upadły, zawiodły wszelkie terapie, nagle pojawił się…

Oglądaj cały film …

Sławomir Bauer: zmarnowałem życie… – cz. 2

[264]
Maj 2015

…aż stała się rzecz w którą trudno wręcz uwierzyć… Nie wierzył nikt: koledzy od flaszki, rodzina, znajomi…
Szok: „…Sławek, to ty?”

Oglądaj cały film …

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy


przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty fant katowicki protest internetowa telewizja tychy pl videorelacja solidarność misja maska f.a.n.t. tychy koncert manifamanifestacja maskanie acta polska przeciwko ACTA protest przeciwko ACTA protest katowicki sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki katowicki protest przeciwko ACTA manifestacja Kalus Ridel Bartel wośp Łapot Kupicha Czerkawski Dudek Hanke wielka orkiestra świątecznej pomocy stadion zimowy tychy gwiazdy na lodzie 2012 nie acta manifa hokej z gwiazdami 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 solidarność video relacja gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna pedagogiczna uniwersytet politechnika studia wyższe licencjat inżynier ważna decyzja pionier tychy ks szarotka nowy targ jadberg florbalki przyszłość zawodowa zawód unihokej edukacja co dalej alkoholizm europejska stolica kultury katowice miasto ogrodów alkoholik nałóg zwierzenia marek olearczyk narkoman im. f. rybickiego w tychach orkiestra szkolna Leopold Mozart kulig koncert smyczkowy andaluzyjski romans muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners p11 przedszkole nr 10 rynek tychy staryadrian karkoszka choma team święty mikołaj św. kim był św gwiazdor gwiazdka hejza kru „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” „stadion zimowy” U20 w hokeju na lodzie „hokej” „hokejowe” „w hokeju na lodzie” langusta parada rowerowa mikołajów „U20” prezenty święta śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza podrywanie poderwać wyrywanie wyrywać wyrwać dom kultury spółdzielnia oskard św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość naga cała prawda Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień hokej hokejowe żywa szopka franciszek klara architektura sakralna franciszkanie świątynia franciszkańska sztucznych ogni życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa kolędowe wieczory kolęda występy przedszkolaków spektakl przedszkolny krystyna linkiewicz teatr mały tychy przegląd doroczny jasełka boże narodzenie przedszkolaki pokaz fajerwerków kanonada na Baczyńskiego hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź GAF futsal młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia -Jasna Gliwice Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy rok sylwester tyski sport UKS 2 LO Chrzanów nowiny uks ósemka narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres likwidacja szpitali ochrona zdrowia koncert galowy szpital wojewódzki obrona szpitala bezrobocie pielęgniarki kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja czołgi walka czołgów zwolnienia II wojna światowa bitwa wyrska peter francis uczucia maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego kasztany kremówki automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta autopomoc zdać maturę maturalna muzyka z serca duszy emocje uczelnia muzyczna instytut koncert finałowy muzyczny warsztaty wermacht szukając boga hip hop hiphop ćpanie zmiana życia narodzenie na nowo rapperzy rapp bęsiu ćpun wolność tychów You can 2012 dni bądź jak jezus odwaga rodzinny rymcerze pokuta na chwałę bogu potęga chwała boża śpiewać wielbić chrześcijaństwo katolickie katolik odkupienie wybaczenie małżeństwo strata kłótnia problemy separacja raj opowieść rozwód samochody rajdowe wyścig Kuba Wojewódzki Anna Mucha Robert Korzeniowski Doda słoneczko fundacja parking fontanna Renata Szot Martyna Wojciechowska operacja służba zdrowia pomaga Orlik staw skokowy złamanie tragedia problem nieszczęście św. Anna Anny osiedla A hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca dzień kobiet seniorzy ekstraklasa Wejherowo półfinały zawody święto kobiety kwiaciarnia przelotowa szybkiego ruchu komunikacja tranzyt droga krajowa nr 1 Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 karwan zs nr 1 grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 redakcja ogłoszenia artykuły sportowe piłkarze I pierwszy rajd mikołowa mikołowski samochody I rajd mikołowski mikołowa rozbite emocjonujący os odcinek specjalny wyścig Mikołów aktualności echo tyskie finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium florballki Unohokej l.o. 4 liceum dzień wagarowicza e-tychy 3 hala sportowa śmierć człowiek pismo święte szukając życia duch święty odrodzenie krzyż droga krzyżowa biblia tosiewytnie rowerami ucieczka klasa melina odkrycie zespół szkół nr 4 odjazd fi międzynarodowy tyski bieg uliczny Roman Polko Marek Szczepański biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy menel w lesie dzikie wysypisko zderzenie pojazd kolizja tragiczny uliczna Sikorskiego uderzył to sie wytnie sprzątanie lasu las Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni Sergij Oksenjuk pętla plener droga Dziewanny nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard kruczkowski liceum Szczepański Szkoła Muzyczna Ulica Dziewanny skandal cyrk MZUiM asfalt radny budowa ulicy nol plener Oskard event komunikacyjny masa krytyczna europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek biegowa 10 km Oliwia Nowakowska tawizja Ewald Bereska Szczepański Spółdzielnia Mieszkaniowa rower rowerów przejazd wywiad z uczniami sonda rip watch russia theatrical none official subtitles rare honorowa piknik z wojskiem kompania Polskie Wojsko trailer x264 kondycja rodzić na wojewódzki droga miejski oddział kardiolgia sek teaser krótka zajawka przyjęć festyn w Tychach grupa nieprzyjemny wypadek im. Jana Dery Dera bieg jezioro szerszeń atak pogryzły ukąsiły III l.o. budowlanka Wyspiański 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent dera jan mosir klub biegacza Marek Krawczyk inauguracja Podmokły Mieczysław winda nowoczesna jeziory lokkoatleta tyska oskard spółdzielnia mieszkaniowa itt tyski bieg bieg 2 kiedy Saab twórca fotograf przemijanie twórczość tychy Artur Jastrzębski wizualna teatr mały struktury czasu Kohelet deskorolka wyczynowiec rasta zabawa na rolkach skatepark skejtpark artystyczne fotografika wskrzeszenie śmierć kliniczna pogrzeb życie po życiu uzdrowienie obcymi językami ruch światło-życie cmentarz komunalny święto zmarłych Wernisaż fotografia uliczna Bóg sonda cmentarna wszystkich świętych wieczne rolki starotyskie mikołajki 40-lecie Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor lecie 40 lat Jubileusz szkoły muzycznej ZSM szlachetnapaczka dobroczynność Jerzy Dudek Mariusz Czerkawski Strefa Real Madryt Kryla zespół koncert Tychy Rafał Tito roboty w akcji robot Robotown robo-town town Wartogłowiec budowa ul. Dziewanny ostatnia droga ogólnopolski konkurs robotyki Tychy 2011 głododzilla informatyka głodomorry robotyka liceum kruczkowskiego cybernetyka ks. Ryszard Nowak robo ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 sonda szkolna nudna szkolna nudna tyski wieczór III l.o. tychy buda trzecie liceum zabawny happening wspólnota wreszcie Tyskie wieczory uwielbienia heppening duchowa odnowa w duchu świętym dzień nauczyciela otrzęsiny klas pierwszych kościół błogosławionej Karoliny edukacji narodowej telewizyjna "teaser trailer" hdtv www motoryzacja zgoń reportaże kraksa "official trailer" film champagne orzesze avi pokaz pod Żyrafą orkiestra wojskowa defilada wojska ewangelia narodzić się na nowo anonymous mpeg4 poland pikieta wolna wozy bojowe moc husaria transporter opancerzony clip0 stacja telewizyjna footage exclusive "argentine television" clip3 interviews ulica post "interview part" interview erin papież stop a.c.t.a. darmowe jan paweł II ufo inspirational defense backstage warsaw inicjatywy armia tv tychy "theatrical trailer" żołnierze nagrania internetowa telewizja plac baczyńskiego eleni festiwale rekonstrukcja akademia PSM tv online dżem org interaktywna mecz szukam wyzwala budowa dróg Misztela Bizacki leczenie nauka mck Raisa problemy komunikacyjne sonda uliczna świadectwo iskierki bożej miłości izba przebudowa rondo spodek ul. borowa wyzwolenie praca relacja technikum matura zmartwychwstanie pochód Katowice modlitwa kościół plac marszałkowski rowery cichej szczęście piknik urząd marszałkowski Urząd Miejski dziecięcy telewizja tychy grzech stop acta piknik biegowy koniec ratunek pomoc walka euro sketch www.telewizjatychy.pl otwarcie gimnazjum misja Format wyznanie armaty szerszenie poruszające biegacze zielona oś kibice młodzieżowe marszałka Piłsudskiego poruszająca wydarzenie internetowa telewizja tychy wstrząsające Mistrzostwa świata dramat demonstracja w Katowicach historia polski rynek wojsko polskie przychodnia koncert zdrowie opamiętanie internetowa wypadki wakacje kruczek gostyń sztuka policja czołg lodowisko youtube stowarzyszenie szokujące pojazdy wojskowe wyry tyski Poland kruczkowski oglądaj darmowa Święto życie urząd miasta tychy Gospel liceum Jezus uwielbienie zbawienie music żyrafa wypadek remont muzyka Szpital wywiady nol tychy choroba Tychy 2012 Szkoła Muzyczna wiadomości paprocany zabawne kruczkowskiego polska nawrócenie MOSiR Tychy bóg Urząd Miasta impreza śmieszne w Tychach wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja sport telewizja tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie