Kościół

Nie pił 8 lat, komornicy zabrali wszystko…i znalazł na śmietniku 15.100 zł !!!

[336]
Listopad 2018

    Do remizy w Wiśle przyjechał ze Skierniewic aby opowiedzieć jak po 8 latach abstynencji ostre picie znowu wróciło, a wraz z nim komornicy.
Wydawało się, że to już koniec. I wtedy…

‚Chrześcijańska Fundacja Elim’ z Wisły; tel. 503 026 961, lub: 500 096 442
Najbliższe DNI TRZEŹWOŚCI I SKUPIENIA już w grudniu ‚2018
‚Telefon Zaufania Jezus Żyje’ przy TelewizjiTychy: 537 727 268, lub: 511 857 104

Oglądaj cały film …

Kim są Franciszkanie Świeccy? Sympozjum FZŚ Katowice-Panewniki

[334]
Listopad 2018

    Ponad 100 lat temu na Górnym Śląsku było prawie 20 tys. Franciszkanów Świeckich. Obecnie jest ich około tysiąca.
Trend spadkowy jest widoczny we wszystkich wspólnotach chrześcijańskich. Z wyjątkiem kursów Alfa mających na celu odnowę wiary i ewangelizację.
– Dokąd zmierza świat? Czy chrześcijaństwo bardziej podąża za tym światem, czy za Jezusem? Kurczenie się chrześcijaństwa można pokonać tylko pokutą. Nie da się tego zrobić poprzez zaklinanie rzeczywistości lub udawanie, że jest dobrze i będzie lepiej. Do odnowy i przebudzenia duchowego może prowadzić tylko pokuta, nigdy hipokryzja.

Oglądaj cały film …

WDZIĘCZNOŚĆ – tego też naucza kościół; Komunia Św. Gliwice-Trynek '2018

[327]
Czerwiec 2018

    Wdzięczność – jest to cecha coraz rzadziej spotykana w naszym „cywilizowanym” i dostatnim społeczeństwie. Dominuje raczej nastawienie roszczeniowe: „należy mi się…” Jest to zabójcze dla postawy wdzięcznej – stąd coraz trudniej spotkać przychylność i życzliwość międzyludzką.
Kościół wytrwale i praktycznie naucza postawy wdzięczności – tak wśród dzieci jak i dorosłych. – A na naukę nigdy nie jest za późno.
Z psychologicznego punktu widzenia postawa wdzięczności buduje pozytywne nastawienie do życia, zadowolenie, radość, optymizm. Zaś postawa niewdzięczna – przeciwnie – wzmacnia cechy negatywne: niezadowolenie, roszczeniowość, malkontenctwo co prowadzi do pesymizmu a może nawet być jedną z przyczyn depresji.
Dlatego tak ważne jest aby budować i wzmacniać postawę wdzięczności w całym naszym życiu. I już w tym życiu przyniesie to pożytek (czyli zysk) w małżeństwie, rodzinie, wspólnocie…

Oglądaj cały film …

Dodatek do filmu: 'UKRYTA KAMERA; niespodziewana wizyta Świadków Jehowy'

[324]
Marzec 2018

    Pośród 3 tys. komentarzy pod poprzednim moim filmem: „UKRYTA KAMERA…” jest też wiele zapytań – dlaczego film urywa się w takim momencie? – Będziecie zaskoczeni wyjaśnieniem tej kwestii…
Jednak wyjaśniam też o wiele ważniejsze kwestie, które bulwersowały bardzo wielu komentatorów filmu p.t: „Ukryta kamera – zaskakująca wizyta Świadków Jehowy w moim domu”. Atakowali oni zawzięcie, a nieraz agresywnie główne przesłanie tego filmiku, – Czuję się więc zobowiązany tą drogą odpowiedzieć wszystkim adwersarzom.
– To co teraz zobaczycie jednych tym bardziej rozeźli, a innych może… No właśnie…
Zaś wszystkich dla których Jezus jest osobistym Zbawicielem proszę aby udostępnili film dalej. Ilość odtworzeń tego poprzedniego i treść komentarzy wskazują, że trafił on w czuły punkt Świadków Jehowy.

Oglądaj cały film …

Ukryta kamera: niespodziewana rozmowa ze „Świadkami” Jehowy

[317]
Październik 2017

    …Niespodziewanie „nawiedzili” mnie „Świadkowie” w niedzielne popołudnie. Sekta ta odziera Jezusa z jego bóstwa, nie wierzy w istnienie piekła ani biblijnego zbawienia oraz lansuje wiele innych herezji.
Zaczęliśmy od wyjaśnienia kim jest Jezus, którego degradują oni do niejasnego pojęcia niby to anioła…
    W ich rozumieniu Jezus nie jest Bogiem. – Popatrzmy na katastrofalne skutki takiego przekonania: jeśli Jezus NIE jest Bogiem – to …nie należy Go czcić! – Pierwsze i drugie przykazanie nakazuje bowiem oddawać cześć tylko i wyłącznie Bogu, nikomu innemu.
Zatem (być może – całkowicie nie świadomie) „Świadkowie” Jehowy odmawiają czci Bogu.
Łamią w ten sposób przykazania, na które właśnie oni powołują się najczęściej. Choć chętnie nazywają się oni „prawdziwymi czcicielami” – tym sposobem omijają Boże przykazania.
    Konsekwencje nie oddania czci Bogu są opisane w Liście św. Pawła do Rzymian w rozdz.1:18-32:
„Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce […] Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.”
– To nie jest tylko jakaś teoria; to się dzieje naprawdę, oto przykład: https://www.youtube.com/watch?v=NTkYBOjRvD0

Oglądaj cały film …

Najpierw ślub a potem seks, czy odwrotnie? Sonda na ŚDM Tychy

[291]
Lipiec 2016

– Takie pytanie usłyszeli młodzi uczestnicy finałowego koncertu ŚDM na stadionie w Tychach. – Czy odpowiedzi was zaskoczą?

Oglądaj cały film …

Chłop z Bytomia…A pił że heja!!!

[290]
Lipiec 2016

A zaczął porządnie: od Szkoły Muzycznej. Potem już tylko alkohol/odwyk/alkohol/odwyk/denaturat…
Dla tych co już stracili nadzieję – ma jednak radę…

Oglądaj cały film …

Tydzień Ewangelizacyjny ‚2004 – unikatowy film z imprezy

[289]
Archiwalne

12 lat temu Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie odbywał się przez 8 dni i był chyba jednym z najciekawszych z wielu względów. Pod czterema dużymi namiotami gromadziło się codziennie około 3-4 tys. osób. TE w jakimś sensie przypomina inny duży festiwal organizowany przez chrześcijan – Slot Art Festiwal. Jednak na TE jest zdecydowanie mniej warsztatów tematycznych niż na SAF, który przyciąga więcej młodzieży głównie z tego powodu. I tu może warto coś zmienić…
Reportaż był emitowany w sieciach kablowych w Rybniku, Żorach, Jastrzębiu i Jaworznie. Dopiero jednak internet dociera wszędzie – podaj więc dalej 🙂

Oglądaj cały film …

:) Recepta na udane wakacje:

[288]
Lipiec 2016

Znajdź dobrą wspólnotę i wyjedź z nią na rekolekcje ( i takie tam…) Nie będziesz żałował. Jeśli będzie inaczej – zwracamy podwójną cenę!
[ Zaznaczam: „dobrą wspólnotę” – bo za inne nie ręczę ]
Co to jest „dobra wspólnota”? – Obejrzyj film i sam odpowiedz na to pytanie…Dobre i serdeczne relacje między ludźmi nie biorą się z powietrza. – A z czego? – Za prawidłową odpowiedź na to pytanie dostaniesz dwa punkty i jednego całusa od Telewizji Tychy.pl (…lepiej nie…?:)
Służę informacjami o dobrych wspólnotach w rejonie Śląska (i nie tylko); redakcja@telewizjatychy.pl

Oglądaj cały film …

I Komunia Św. – czy warto utrwalić na filmie? Za ile?

[285]
Maj 2016

Jak co roku przed tym dylematem stoją rodzice dzieci pierwszokomunijnych w całym kraju, a w tym w gliwickiej dzielnicy Trynek. 14 maja b.r. w parafii pw. MB Częstochowskiej przystąpiło tam po raz pierwszy do tego sakramentu 80 dzieci.
Pierwsza Komunia Św. jest postrzegana jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka, a wspomnienia z tego dnia pozostają na całe życie. Można je zapisać nie tylko w pamięci ludzkiej (która jest zawodna) ale także w tej cyfrowej – jako film video DVD. Taka możliwość istnieje w zasadzie dopiero od kilkunastu lat i tak się rozpowszechniła, że stała się wręcz nieodłącznym elementem ważnych uroczystości.
Profesjonalne video z komunii realizuje od 2 do 4 kamerzystów a koszt płytki waha się od 40 do 60 złotych. Zważywszy, że fachowy montaż obrazu z 4 kamer i obróbka interaktywnej płyty DVD trwa od 2 do 4 tygodni – nie jest to cena wygórowana. Biorąc pod uwagę średnią płacę krajową nawet duże komunie mogą nie dawać wykonawcy podobnego poziomu dochodu.
Dobrze wykonane video stanowi jednak bezcenną pamiątkę i „przedłuża” pamięć tego ważnego dnia na całe życie. Chyba więc warto…

Oglądaj cały film …

Pierwsza Komunia Święta

[266]
Maj 2015

  17 maja br. roku 87 dzieci przyjęło I Komunię Św. w parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gliwicach. Parafia istniejąca od 1988 roku liczy prawie 10,5 tys.wiernych, którzy gromadzą się w kościele przy ul. Kilińskiego w Gliwickiej dzielnicy Trynek. O godz. 9-tej kościół mieszczący ok. 1000 osób wypełnił się aż do ostatniego miejsca. Mszy św. przewodniczył ks. prob. Dariusz Laskowski a koncelebrował ks. Tomasz Wieliczko. Uroczyste kazanie z udziałem pierwszych komunistów wygłosił ks. proboszcz. Dzieci ze szkół nr 5, 16, 41 a nawet jedno z Zabrza przygotowały do tego wydarzenia katechetki: Bernadeta Dąbrowska i Barbara Zakrzewska. Po uroczystości trwającej prawie 2 godziny nastąpiła ceremonia przekazania chlebów ze stołu ołtarza wszystkim rodzinom dzieci biorącym udział w I Komunii Św. Dalsze uroczystości rodzinne odbywały się przy familijnych stołach, ale tam już nie zaglądaliśmy z kamerą.
Miłe wspomnienia z uroczystości zostały tradycyjnie utrwalone na wideo przez ekipę Internetowej Telewizji Tychy.

Oglądaj cały film …

Najpierw awantury potem separacja, eksmisja, rozwód i…

[265]
Maj 2015

…A był kochającym, czułym mężem i ojcem. Gdy ludzkie nadzieje na wyjście z nałogu upadły, zawiodły wszelkie terapie, nagle pojawił się…

Oglądaj cały film …

Sławomir Bauer: zmarnowałem życie… – cz. 2

[264]
Maj 2015

…aż stała się rzecz w którą trudno wręcz uwierzyć… Nie wierzył nikt: koledzy od flaszki, rodzina, znajomi…
Szok: „…Sławek, to ty?”

Oglądaj cały film …

Sławomir Bauer: zmarnowałem życie… – Alkoholizm

[263]
Maj 2015

– Tak powiedział Sławek Bauer o sobie kiedy zobaczył tragiczne skutki nałogu. Jednak nigdy nie nazywał tego alkoholizmem aż…

Oglądaj cały film …

Czy można wyzwolić się z pijaństwa i alkoholizmu?

[262]
Maj 2015

  Wiślańska Fundacja ELIM – Misja Wśród Uzależnionych dokonuje spustoszenia w szeregach nałogowych alkoholików, ale padają też narkomani, hazardziści i inni poszukiwacze przygód. Recepta na sukces jest prostsza niż by się mogło wydawać… I skuteczna jeśli ktoś ją zastosuje.
  Jeden z uczestników wykonał przebój Leonarda Cohena „Alleluja” w polskiej wersji – posłuchaj jego interpretacji

Oglądaj cały film …

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2015, Tychy – Wilkowyje

[261]
Kwiecień 2015

Padł rekord wszechczasów – przyjechało 1460 maszyn. Tyle naliczono na V Wilkowyjskim Zlocie Motocyklowym. Jeden z uczestników powiedział: „deklarujemy się jako ludzie wierzący, dlaczego by zatem nie pójść o krok dalej i…”
No właśnie – na ile nasza wiara to tylko piękna deklaracja – okaże się w dalszych działaniach: ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w Peregrynacji Pisma Św. w jako wyraz pogłębiania tej wiary do czego zobowiązuje nas właśnie nasza wiara. Więcej szczegółów – na filmie i w kancelarii parafialnej…

Oglądaj cały film …

Wtedy pomyślałem, że będę umierał!

[260]
   

…Kiedy potężny spychacz nagle osunął się po zboczu na drzewo przy którym stał Dariusz Zioła dociskając jego rękę, a drzewo zaczęło się przewracać…

Oglądaj cały film …

„Chodziłam do kościoła ale piłam, ćpałam, aż usłyszałam…”

[259]
   

– Co takiego usłyszała Justyna, która uważała się za wierzącą, normalną osobę i jak większość chodziła do kościoła. Nie przeszkadzało jej to w piciu, ćpaniu trawki i robieniu innych rzeczy…

Oglądaj cały film …

Przykładny żywot i… nawrócenie góralki Zuzanny Sz.

[256]
      

Zuzanna Sz. „nikogo nie zabiła, nikogo nie okradła i nikogo nie zgwałciła”. Przeciwnie – uważała się za religijną i normalną osobę. Aż w końcu nawróciła się! Jak, dlaczego, po co???

Oglądaj cały film …

Telefon Zaufania; 537-727-268

[250]
Październik 2014


  Od czerwca 2014 działa w mieście (i dla okolicy) Telefon Zaufania dla osób które szukają drogi wyjścia z nałogów, problemów rodzinnych i in. depresji, lub zagubionych w tym „zwariowanym” świecie. Do tej chwili Telefon Zaufania pomógł ok. 60 osobom, ale to dopiero początkowy etap rozruchu… Jest to inicjatywa całkowicie oddolna, oparta na wolontariacie, nikt za tą służbę społeczną nikomu nie płaci, praca ta jest wykonywana w całości za darmo (nawet telefon zakupiono z darowizny).
Telefon działa z inspiracji Internetowej Telewizji Tychy – w oparciu o filmy – świadectwa osób uwolnionych z nałogów i traumatycznych doświadczeń życiowych. Realizatorem tych filmów jest Mariusz Seweryn i on też najczęściej dyżuruje przy Telefonie Zaufania.
Zadzwoń: 537-727-268 – będziemy się modlić z Tobą i o Ciebie, razem! JEZUS CIĘ KOCHA!
Założyliśmy ten telefon – właśnie po to, aby to hasło nie było pustym sloganem.

Oglądaj cały film …

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy


przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty fant katowicki protest internetowa telewizja tychy pl videorelacja solidarność misja maska f.a.n.t. tychy koncert manifamanifestacja maskanie acta polska przeciwko ACTA protest przeciwko ACTA protest katowicki sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki katowicki protest przeciwko ACTA manifestacja Kalus Ridel Bartel wośp Łapot Kupicha Czerkawski Dudek Hanke wielka orkiestra świątecznej pomocy stadion zimowy tychy gwiazdy na lodzie 2012 nie acta manifa hokej z gwiazdami 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 solidarność video relacja gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna pedagogiczna uniwersytet politechnika studia wyższe licencjat inżynier ważna decyzja pionier tychy ks szarotka nowy targ jadberg florbalki przyszłość zawodowa zawód unihokej edukacja co dalej alkoholizm europejska stolica kultury katowice miasto ogrodów alkoholik nałóg zwierzenia marek olearczyk narkoman im. f. rybickiego w tychach orkiestra szkolna Leopold Mozart kulig koncert smyczkowy andaluzyjski romans muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners p11 przedszkole nr 10 rynek tychy staryadrian karkoszka choma team święty mikołaj św. kim był św gwiazdor gwiazdka hejza kru „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” „stadion zimowy” U20 w hokeju na lodzie „hokej” „hokejowe” „w hokeju na lodzie” langusta parada rowerowa mikołajów „U20” prezenty święta śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza podrywanie poderwać wyrywanie wyrywać wyrwać dom kultury spółdzielnia oskard św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość naga cała prawda Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień hokej hokejowe żywa szopka franciszek klara architektura sakralna franciszkanie świątynia franciszkańska sztucznych ogni życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa kolędowe wieczory kolęda występy przedszkolaków spektakl przedszkolny krystyna linkiewicz teatr mały tychy przegląd doroczny jasełka boże narodzenie przedszkolaki pokaz fajerwerków kanonada na Baczyńskiego hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź GAF futsal młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia -Jasna Gliwice Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy rok sylwester tyski sport UKS 2 LO Chrzanów nowiny uks ósemka narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres likwidacja szpitali ochrona zdrowia koncert galowy szpital wojewódzki obrona szpitala bezrobocie pielęgniarki kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja czołgi walka czołgów zwolnienia II wojna światowa bitwa wyrska peter francis uczucia maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego kasztany kremówki automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta autopomoc zdać maturę maturalna muzyka z serca duszy emocje uczelnia muzyczna instytut koncert finałowy muzyczny warsztaty wermacht szukając boga hip hop hiphop ćpanie zmiana życia narodzenie na nowo rapperzy rapp bęsiu ćpun wolność tychów You can 2012 dni bądź jak jezus odwaga rodzinny rymcerze pokuta na chwałę bogu potęga chwała boża śpiewać wielbić chrześcijaństwo katolickie katolik odkupienie wybaczenie małżeństwo strata kłótnia problemy separacja raj opowieść rozwód samochody rajdowe wyścig Kuba Wojewódzki Anna Mucha Robert Korzeniowski Doda słoneczko fundacja parking fontanna Renata Szot Martyna Wojciechowska operacja służba zdrowia pomaga Orlik staw skokowy złamanie tragedia problem nieszczęście św. Anna Anny osiedla A hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca dzień kobiet seniorzy ekstraklasa Wejherowo półfinały zawody święto kobiety kwiaciarnia przelotowa szybkiego ruchu komunikacja tranzyt droga krajowa nr 1 Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 karwan zs nr 1 grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 redakcja ogłoszenia artykuły sportowe piłkarze I pierwszy rajd mikołowa mikołowski samochody I rajd mikołowski mikołowa rozbite emocjonujący os odcinek specjalny wyścig Mikołów aktualności echo tyskie finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium florballki Unohokej l.o. 4 liceum dzień wagarowicza e-tychy 3 hala sportowa śmierć człowiek pismo święte szukając życia duch święty odrodzenie krzyż droga krzyżowa biblia tosiewytnie rowerami ucieczka klasa melina odkrycie zespół szkół nr 4 odjazd fi międzynarodowy tyski bieg uliczny Roman Polko Marek Szczepański biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy menel w lesie dzikie wysypisko zderzenie pojazd kolizja tragiczny uliczna Sikorskiego uderzył to sie wytnie sprzątanie lasu las Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni Sergij Oksenjuk pętla plener droga Dziewanny nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard kruczkowski liceum Szczepański Szkoła Muzyczna Ulica Dziewanny skandal cyrk MZUiM asfalt radny budowa ulicy nol plener Oskard event komunikacyjny masa krytyczna europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek biegowa 10 km Oliwia Nowakowska tawizja Ewald Bereska Szczepański Spółdzielnia Mieszkaniowa rower rowerów przejazd wywiad z uczniami sonda rip watch russia theatrical none official subtitles rare honorowa piknik z wojskiem kompania Polskie Wojsko trailer x264 kondycja rodzić na wojewódzki droga miejski oddział kardiolgia sek teaser krótka zajawka przyjęć festyn w Tychach grupa nieprzyjemny wypadek im. Jana Dery Dera bieg jezioro szerszeń atak pogryzły ukąsiły III l.o. budowlanka Wyspiański 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent dera jan mosir klub biegacza Marek Krawczyk inauguracja Podmokły Mieczysław winda nowoczesna jeziory lokkoatleta tyska oskard spółdzielnia mieszkaniowa itt tyski bieg bieg 2 kiedy Saab twórca fotograf przemijanie twórczość tychy Artur Jastrzębski wizualna teatr mały struktury czasu Kohelet deskorolka wyczynowiec rasta zabawa na rolkach skatepark skejtpark artystyczne fotografika wskrzeszenie śmierć kliniczna pogrzeb życie po życiu uzdrowienie obcymi językami ruch światło-życie cmentarz komunalny święto zmarłych Wernisaż fotografia uliczna Bóg sonda cmentarna wszystkich świętych wieczne rolki starotyskie mikołajki 40-lecie Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor lecie 40 lat Jubileusz szkoły muzycznej ZSM szlachetnapaczka dobroczynność Jerzy Dudek Mariusz Czerkawski Strefa Real Madryt Kryla zespół koncert Tychy Rafał Tito roboty w akcji robot Robotown robo-town town Wartogłowiec budowa ul. Dziewanny ostatnia droga ogólnopolski konkurs robotyki Tychy 2011 głododzilla informatyka głodomorry robotyka liceum kruczkowskiego cybernetyka ks. Ryszard Nowak robo ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 sonda szkolna nudna szkolna nudna tyski wieczór III l.o. tychy buda trzecie liceum zabawny happening wspólnota wreszcie Tyskie wieczory uwielbienia heppening duchowa odnowa w duchu świętym dzień nauczyciela otrzęsiny klas pierwszych kościół błogosławionej Karoliny edukacji narodowej telewizyjna "teaser trailer" hdtv www motoryzacja zgoń reportaże kraksa "official trailer" film champagne orzesze avi pokaz pod Żyrafą orkiestra wojskowa defilada wojska ewangelia narodzić się na nowo anonymous mpeg4 poland pikieta wolna wozy bojowe moc husaria transporter opancerzony clip0 stacja telewizyjna footage exclusive "argentine television" clip3 interviews ulica post "interview part" interview erin papież stop a.c.t.a. darmowe jan paweł II ufo inspirational defense backstage warsaw inicjatywy armia tv tychy "theatrical trailer" żołnierze nagrania internetowa telewizja plac baczyńskiego eleni festiwale rekonstrukcja akademia PSM tv online dżem org interaktywna mecz szukam wyzwala budowa dróg Misztela Bizacki leczenie nauka mck Raisa problemy komunikacyjne sonda uliczna świadectwo iskierki bożej miłości izba przebudowa rondo spodek ul. borowa wyzwolenie praca relacja technikum matura zmartwychwstanie pochód Katowice modlitwa kościół plac marszałkowski rowery cichej szczęście piknik urząd marszałkowski Urząd Miejski dziecięcy telewizja tychy grzech stop acta piknik biegowy koniec ratunek pomoc walka euro sketch www.telewizjatychy.pl otwarcie gimnazjum misja Format wyznanie armaty szerszenie poruszające biegacze zielona oś kibice młodzieżowe marszałka Piłsudskiego poruszająca wydarzenie internetowa telewizja tychy wstrząsające Mistrzostwa świata dramat demonstracja w Katowicach historia polski rynek wojsko polskie przychodnia koncert zdrowie opamiętanie internetowa wypadki wakacje kruczek gostyń sztuka policja czołg lodowisko youtube stowarzyszenie szokujące pojazdy wojskowe wyry tyski Poland kruczkowski oglądaj darmowa Święto życie urząd miasta tychy Gospel liceum Jezus uwielbienie zbawienie music żyrafa wypadek remont muzyka Szpital wywiady nol tychy choroba Tychy 2012 Szkoła Muzyczna wiadomości paprocany zabawne kruczkowskiego polska nawrócenie MOSiR Tychy bóg Urząd Miasta impreza śmieszne w Tychach wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja sport telewizja tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie