tyszanie

Dzień Kobiet – sonda życzeń

[67]
Marzec 2012

Z okazji dnia Kobiet redakcja życzy wszystkim Paniom odnalezienia PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI:

„…Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje!”
(Hymn o Miłości – Biblia)

……………………………..

Oglądaj cały film …

ECHO ECHO ECHO

[76]
Kwiecień 2012

Powstało 56 lat temu. Zasięgiem obejmuje prawie 400 tys. mieszkańców dwóch powiatów i Tychów. Byliśmy w redakcji z kamerą i grupą licealistów z klasy dziennikarskiej, przy okazji robiąc małą sondę uliczną popularności Echa wśród Tyszan. Wypadło interesująco…

Oglądaj cały film …

Dzień Wagarowicza: Bizacki gra na Orliku!

[71]
Marzec 2012

Na otwarcie Orlika w rejonie ulic Wejchertów i Filaretów przybyły gwiazdy tyskiego futbolu (Bizacki, Karwan i in.) i wielu znamienitych gości. Gwiazdy musiały udowodnić formę rozgrywając mecz z uczniami Zespołu szkół nr 1. W meczu nie wzięła udziału Raisa Misztela, która zamiast tego zaśpiewała piosenkę kandydującą do hymnu na Euro 2012. Kolorowe show i różne występy m. in. taneczne trwały prawie dwie godziny. Tym razem opłaciło się być poza szkołą (21 marca), nikt się nie nudził, chociaż nie utopiono Marzanny. Nowoczesny obiekt o sztucznej nawierzchni wyposażono w zaplecze sanitarno-szatniowe oraz oświetlenie. Na nowym Orliku zagrać będą mogli wszyscy chętni, ale dopiero po południu – do południa obiekt będzie do dyspozycji dzieci i młodzieży z sąsiadującej szkoły.

Oglądaj cały film …

Plac św. Anny

[69]
Marzec 2012

Pierwsze osiedle w Tychach powstało w latach 50-tych. Obecnie jest to „ostatnie osiedle”. Ma to zmienić generalny remont placu św. Anny, na którym pojawi się fontanna zamiast niej. Pomysł ten wpisuje się w modne ostatnio w Europie „znikanie” krzyży i świętych, które dociera i do naszego europejskiego miasta. Choć znika z krajobrazu, najważniejsze żeby krzyż pojawił się w naszym sercu; razem z Tym kogo symbolizuje. Wtedy nie będzie tylko estetycznym ozdobnikiem. Tym problemem zajmiemy się wkrótce – wszak zbliżają się święta…

Oglądaj cały film …

Szlachetna Paczka w Tychach.

[48]
Listopad 2011

25 listopada w Szkole Muzycznej miał miejsce koncert inaugurujący akcję Szlachetna Paczka w Tychach.
Wystąpili: Raisa Misztela, Rafał „Tito” Kryla i zespół Strefa.
Jak co roku akcję wspiera i firmuje słynny bramkarz Realu Madryt – Jerzy Dudek, który karierę sportową rozpoczynał w Tychach. Do akcji włączył się również inny znany Tyszanin – Mariusz Czerkawski, który jako darczyńca przygotuje paczkę dla wybranej tyskiej rodziny.

Oglądaj cały film …

Czterdziestolatka

[47]
Listopad 2011

40 lat minęło jak jeden dzień… Tym dniem był 18 listopada 2011, w którym Szkoła Muzyczna w Tychach obchodziła swój jubileusz. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości: m.in. Henryk Jan Botor, którego nie ma potrzeby dodatkowo reklamować. Jego występ zwieńczył koncert „gwiazd” na zakończenie uroczystości. Publiczność wiwatowała na stojąco.

Oglądaj cały film …

RoboTown (- co to jest?)

[46]
Listopad 2011

Nie brakuje nam zdolnej młodzieży! Ogólnopolski Konkurs Robotyki w Liceum im. Kruczkowskiego jest tego dowodem. Twórcze pomysły i aktywne działanie jako alternatywa „wkuwania”… Chyba wszyscy (a zwłaszcza mężczyźni) najlepiej uczą się w akcji, w działaniu. W „Kruczku” o tym wiedzą…
Zapraszamy więc na film akcji 😉

Oglądaj cały film …

(Wreszcie) ruszyła budowa drogi…

[45]
Listopad 2011

Tym razem przyznajemy miastu punkty; za rozpoczęcie budowy drogi, o którą mieszkańcy starali się od wielu lat. Informowaliśmy o tej sprawie we wrześniowym reportażu. Już z początkiem listopada na ulicy Dziewanny pojawił się ciężki sprzęt budowlany. Drugi plus przyznajemy za uprzątnięcie dzikiego wysypiska śmieci w lesie na Wartogłowcu (reportaż „Co uczniowie odkryli w lesie?” – wrzesień).
Ale na tym nie koniec…

Oglądaj cały film …

Skatepark a sprawa polska.

[44]
Listopad 2011

Ten kontrowersyjny reportaż wykonaliśmy po oddaniu nowego skateparku do użytku (kilka lat temu). Ale do dziś nie wiemy dokładnie o co kaman?
A może Państwo wiedzą o co?

Oglądaj cały film …

Struktury czasu. Wernisaż

[43]
Listopad 2011

„Kiedy się ma 10 lat wydaje się, że rodzice będą wieczni, kilka lat później przychodzą pierwsze wątpliwości, które za jakiś czas przeradzają się w oczywistą sprawę. Kiedy odchodzą bliscy, takie zdarzenia powodują, że człowiek w trybie przyspieszonym dojrzewa do wartości przemijania. Ulotność jest jednak nie unikniona tak jak w Księdze Koheleta: ‘Marność nad marnościami i wszystko marność.’ A ja czasami zachowuję się jak 10 letni chłopiec dla którego przemijanie jest czystą abstrakcją i nadal nie wiem czy w życiu jest czas zarówno na radość jak i na smutek”
– tak napisał Artur Jastrzębski w expose do swojego wernisażu, który miał miejsce w Teatrze Małym w Tychach.
Czy jednak nie ma żadnej nadziei ? – Zobacz też poprzedni reportaż.

Oglądaj cały film …

Życie po życiu. Czy to możliwe?

[42]
Listopad 2011

Czy chrześcijańskie przekonanie o zmartwychwstaniu to „ślepa wiara”?
Czy istnieją jakieś dowody, poszlaki? Słynny matematyk i uczony B. Pascal („prawo pascala”) powiedział:
„Jest dość dowodów, aby przekonać każdego kto nie jest wrogo nastawiony przeciw wierze”.
Na cmentarzu komunalnym spotkaliśmy osoby, które wierzą w zmartwychwstanie, takie które nie wierzą, itakie które nie chciały rozmawiać na ten temat („w takim miejscu…”). Zaskakujące, że wierzących było mniej niż połowa zapytanych („katolicki kraj”)! Ale naprawdę mocno przekonanych było tylko kilka osób. [spotkaliśmy też osoby wrogo nastawione, nie wiedzieć dlaczego]. Szok! Zobaczcie sami.

Oglądaj cały film …

Tyski Wieczór Uwielbienia

[41]
Październik 2011

…To zdarza się tylko trzy razy w roku!
Zamieszanie i wzmożony ruch jaki miał miejsce przy kościele bł. Karoliny w sobotni wieczór 22 października nasuwał przypuszczenie, że może doszło tam do kolejnego groźnego wypadku samochodowego. Przyczyna owego zamieszania była jednak dużo poważniejsza…

Oglądaj cały film …

ToSieWytnie…

[40]
Październik 2011

[No comments] …………………………………………..
……………………..
………………………………………………………………………

Oglądaj cały film …

Czy szkoła jest nudna?

[39]
Październik 2011

(Sonda szkolna)

Na pewno nie w Dzień Nauczyciela. …Wtedy jest pusta. (Część wypowiedzi musieliśmy ocenzurować).

Oglądaj cały film …

Co stało się 6 października o poranku?

[38]
Październik 2011

Czy I L.O. im. L. Kruczkowskiego będzie musiało przejść gruntowny remont? Wszystko zaczęło się niewinnie o 8:03 na Placu Baczyńskiego. Ale sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie… Do czego zdolna jest współczesna młodzież – zobaczcie Państwo sami!

Oglądaj cały film …

Otrzęsiny klas pierwszych

(część druga: czy liceum to przetrwa?)

Oglądaj cały film …

Ostatnia droga

[37]
Wrzesień 2011 / Październik 2011

Ulica Dziewanny jest ostatnią drogą w Tychach (pod względem jakości, albo raczej bylejakości). ITT została zaproszona z kamerami przez mieszkańców, którzy od 10 lat bezskutecznie starają się o remont drogi. W tym okresie położono asfalt lub kostkę na wszystkich okolicznych ulicach. Co jest tego przyczyną? Czyżby mieszkańcy znali odpowiedź na tę zagadkę?…
UWAGA! Miło nam poinformować Państwa, że po naszym wrześniowym reportażu rozpoczęto prace budowlane w pierwszych dniach listopada [ 🙂 ]. Dalsze informacja video w najbliższym czasie.

Oglądaj cały film …

Zielona oś – okiem młodych

[36]
Wrzesień 2011

…Ale skąd wziąć na to pieniądze? ( I to duże! ) …
Tymczasem mieszkańcy ul. Dziewanny walczą
o normalną drogę. Od 10 lat bez mała…

Oglądaj cały film …

Zielona oś (- co to jest?)

[35]
Wrzesień 2011

Pomysł jak zwykle fajny. Ale skąd wziąć na to pieniądze? A może by zacząć od zrobienia kilku zjazdów przy schodach na osiedlu „O”. Kosztuje niewiele a zachęci Tyszan do częstszego korzystania z przejazdu rowerem zieloną osią.

Oglądaj cały film …

Dzień bez samochodu …

[34]
Wrzesień 2011

…Jest dniem straconym? XXI wiek jest cywilizacją trzech foteli: samochodowego, telewizyjnego i komputerowego. Czy jesteśmy w stanie zrezygnować z któregoś z nich? A może istotą jest właściwe korzystanie z tych przedmiotów aby nie stać się ich niewolnikiem?
Wczoraj Tyszanie próbowali dać odpowiedź na te pytania…

Oglądaj cały film …

Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

[33]
Wrzesień 2011

Wśród startujących w biegu był m. in. gen. Roman Polko, a honorowym starterem był prof. Marek Szczepański. Sergij Oksenjuk, który zwyciężył, minął metę i pobiegł dalej…

Oglądaj cały film …

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy
can fant solidarność misja maska internetowa telewizja tychy pl katowicki protest przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty f.a.n.t. katowicki protest przeciwko ACTA tychy koncert sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki protest katowicki protest przeciwko ACTA manifamanifestacja maskanie videorelacja manifestacja polska przeciwko ACTA wośp Dudek Hanke Kupicha Łapot Kalus Ridel Bartel wielka orkiestra świątecznej pomocy manifa stadion zimowy tychy hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami 2012 gwiazdy na lodzie 2012 nie acta acta solidarność p11 poradnia psychologiczna studia wyższe licencjat inżynier politechnika uniwersytet gdzie studiować urząd pracy pedagogiczna co dalej ważna decyzja przyszłość zawodowa zawód unihokej florbalki jadberg pionier tychy edukacja koncert smyczkowy video relacja katowice zwierzenia marek olearczyk narkoman nałóg alkoholik alkoholizm europejska stolica kultury miasto ogrodów kulig im. f. rybickiego w tychach orkiestra szkolna muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners romans andaluzyjski Leopold Mozart Czerkawski przedszkole nr 10 nowy targ hejza gwiazdka mikołaj św. święty rynek tychy staryadrian karkoszka choma team kru kim był św langusta rowerami droga „U20” „w hokeju na lodzie” „hokej” „hokejowe” „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” gwiazdor prezenty U20 w hokeju na lodzie dom kultury wyrwać poderwać podrywanie śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza spółdzielnia oskard święta Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień cała prawda naga św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość „stadion zimowy” hokej krystyna linkiewicz architektura sakralna życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa świątynia franciszkańska franciszkanie żywa szopka franciszek klara kolędowe wieczory pokaz fajerwerków kolęda jasełka boże narodzenie przedszkolaki przegląd doroczny teatr mały tychy występy przedszkolaków spektakl przedszkolny sztucznych ogni kanonada na Baczyńskiego hokejowe GAF kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu futsal hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź -Jasna nowy rok Gliwice UKS 2 LO Chrzanów nowiny tyski sport sylwester Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku ks szarotka uks wyrywanie megres szpital wojewódzki obrona szpitala ochrona zdrowia likwidacja szpitali narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent bezrobocie peter francis pielęgniarki zwolnienia II wojna światowa bitwa wyrska walka czołgów czołgi kampania wrześniowa wybuch wojny światowej koncert galowy uczucia inscenizacja sonda maturalna z polskiego rozbite auta autopomoc kremówki kasztany maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek zdać maturę emocje maturalna koncert finałowy muzyczny warsztaty instytut uczelnia muzyczna muzyka z serca duszy bojowy sprzęt wermacht samochody rajdowe ćpanie rapp bęsiu narodzenie na nowo zmiana życia hip hop hiphop ćpun rymcerze wolność bądź jak jezus odwaga rodzinny dni 2012 tychów You rapperzy pokuta szukając boga boża chrześcijaństwo katolickie katolik wielbić śpiewać na chwałę bogu potęga chwała odkupienie kłótnia wybaczenie raj opowieść rozwód separacja problemy małżeństwo strata automobilklub ziemi tyskiej wyścig ósemka Robert Korzeniowski parking fontanna Renata Szot fundacja słoneczko Kuba Wojewódzki Anna Mucha Doda osiedla A Martyna Wojciechowska operacja tragedia problem nieszczęście złamanie staw skokowy służba zdrowia św. Anna Anny komunikacja Orlik 8 marca Wejherowo półfinały zawody ekstraklasa seniorzy hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 dzień kobiet szybkiego ruchu święto kobiety kwiaciarnia Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 droga krajowa nr 1 tranzyt przelotowa pomaga karwan mikołowa euro 2013 sportowe piłkarze ogłoszenia redakcja grota roweckiego euro 2012 euro 2011 I pierwszy rajd mikołowa aktualności mikołowski os odcinek specjalny wyścig Mikołów emocjonujący rozbite samochody I rajd mikołowski artykuły echo tyskie zs nr 1 walka o podium l.o. 4 liceum dzień wagarowicza e-tychy Unohokej florballki finał ekstraliga seniorów pionier 3 hala sportowa szukając życia śmierć krzyż droga krzyżowa biblia odrodzenie duch święty człowiek pismo święte wyrywać parada rowerowa mikołajów tosiewytnie menel w lesie Roman Polko biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy międzynarodowy tyski bieg uliczny fi klasa ucieczka melina odkrycie odjazd zespół szkół nr 4 dzikie wysypisko Sergij Oksenjuk las sprzątanie lasu Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni to sie wytnie uderzył pojazd zderzenie kolizja tragiczny Sikorskiego Marek Szczepański pętla wywiad z uczniami nol plener cyrk asfalt radny budowa ulicy skandal Ulica Dziewanny droga Dziewanny plener nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard Szczepański Szkoła Muzyczna kruczkowski liceum Oskard biegowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczepański rower rowerów przejazd Ewald Bereska tawizja masa krytyczna event komunikacyjny europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek 10 km Oliwia Nowakowska uliczna sonda kiedy trailer honorowa kompania Polskie Wojsko rare subtitles watch rip russia theatrical official none x264 festyn w Tychach teaser sek krótka zajawka przyjęć kardiolgia oddział rodzić kondycja na wojewódzki miejski piknik z wojskiem grupa Wyspiański dera jan mosir III l.o. budowlanka 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent ukąsiły pogryzły im. Jana Dery Dera nieprzyjemny wypadek bieg jezioro atak szerszeń klub biegacza winda oskard spółdzielnia mieszkaniowa tyska itt tyski bieg bieg 2 lokkoatleta jeziory inauguracja Marek Krawczyk Podmokły Mieczysław nowoczesna MZUiM Saab town Jubileusz szkoły muzycznej pogrzeb śmierć kliniczna wskrzeszenie życie po życiu uzdrowienie obcymi językami światło-życie ruch ks. Ryszard Nowak wspólnota duchowa święto zmarłych wyczynowiec odnowa w duchu świętym rolki kościół błogosławionej Karoliny tyski wieczór Tyskie wieczory uwielbienia przemijanie III l.o. tychy starotyskie mikołajki cmentarz komunalny wszystkich świętych ostatnia droga wizualna Kohelet skatepark robot fotograf twórca twórczość tychy Artur Jastrzębski skejtpark teatr mały zabawa na rolkach deskorolka artystyczne fotografika fotografia Wernisaż roboty w akcji rasta uliczna Bóg sonda cmentarna wieczne ul. Dziewanny ZSM trzecie liceum głodomorry otrzęsiny klas pierwszych ogólnopolski konkurs robotyki dobroczynność koncert Tychy heppening happening zabawny głododzilla Tychy 2011 ogólnokształcące informatyka Rafał Tito Kryla zespół wreszcie liceum kruczkowskiego cybernetyka robotyka Strefa Real Madryt Jerzy Dudek Mariusz Czerkawski sonda szkolna nudna szlachetnapaczka struktury czasu robo-town buda edukacji narodowej dzień bez samochodu 22.10.2011 Wartogłowiec Robotown dzień nauczyciela lecie robo budowa 40 lat szkolna nudna 40-lecie Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor festiwale eleni pod Żyrafą zgoń telewizyjna www tv tychy motoryzacja kraksa inicjatywy stacja telewizyjna internetowa telewizja husaria transporter opancerzony wozy bojowe film wolna nagrania orzesze interaktywna reportaże ufo dżem www.telewizjatychy.pl hdtv "official trailer" champagne "teaser trailer" clip0 moc avi mpeg4 poland świadectwo poruszająca "theatrical trailer" dziecięcy iskierki bożej miłości izba Raisa Misztela leczenie wyzwolenie cichej piknik żołnierze armia online interview tv akademia backstage post "interview part" interviews footage exclusive "argentine television" inspirational org defense orkiestra wojskowa jan paweł II papież darmowe PSM erin clip3 warsaw rekonstrukcja pokaz marszałka Piłsudskiego defilada wojska zmartwychwstanie szukam Bizacki rowery Urząd Miejski praca matura modlitwa narodzić się na nowo sonda uliczna kościół szczęście ul. borowa nauka budowa dróg mck przebudowa wyzwala zielona oś telewizja tychy pikieta relacja plac marszałkowski urząd marszałkowski rondo spodek demonstracja w Katowicach walka anonymous stop acta poruszające stop a.c.t.a. ulica plac baczyńskiego mecz misja wyznanie wstrząsające problemy komunikacyjne technikum kibice gimnazjum Mistrzostwa świata wydarzenie internetowa telewizja tychy pomoc piknik biegowy euro otwarcie szerszenie pochód Katowice Format grzech koniec ratunek armaty ewangelia dramat sketch biegacze młodzieżowe youtube historia szokujące wypadki lodowisko internetowa kruczek koncert wyry opamiętanie wojsko polskie wakacje gostyń pojazdy wojskowe polski przychodnia sztuka rynek stowarzyszenie policja zdrowie czołg tyski Gospel remont życie Święto Poland oglądaj żyrafa Szpital wypadek liceum kruczkowski Jezus darmowa muzyka urząd miasta tychy zbawienie wywiady uwielbienie music nawrócenie Szkoła Muzyczna polska wiadomości Tychy 2012 choroba zabawne kruczkowskiego nol tychy paprocany MOSiR Tychy bóg Urząd Miasta wydarzenia w Tychach impreza śmieszne szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja sport telewizja tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie