TYSZANIE

Test nowego ekogroszku / ceny węgla w sklepach internetowych / spadek cen w PGG / co dalej z węglem?

[578]
listopad 2023

    Cena ekogroszku w sklepie PGG spadła u progu sezonu grzewczego – czego nie pamiętają nawet najstarsi górale – a przy tym jest on stale dostępny! Zatem kiedy spadnie kolejny raz?
W związku z restrykcjami nałożonymi na import węgla ze wschodu większość sprzedawców węgla i producentów ekogroszku ma nowe źródła zaopatrzenia w surowiec; który często pakuje w stare worki.
– Ale warto przetestować nawet i tych, którzy postarali się o worki z nowymi nadrukami. Aby nie kupować kota w worku, nowym czy starym.
Oglądaj cały film…

Na Milenę natarło 6 imigrantów islamskich na przystanku. Była sama w nocy. Opowiada. Łaziska, Śląsk

[575]
październik 2023

    Jeśli myślicie, że ten problem nas nie dotyczy – obejrzyjcie film.
Imigranci są już u nas! A co będzie dalej???
Oglądaj cały film…

Nawet bracia Jezusa nie wierzyli w Niego, choć mieli Go na co dzień, a co powiedzieć o księżach…?

[574]
październik 2023

    Można być bardzo blisko Jezusa: codziennie słuchać Jego Słowa, rozmawiać, nawet widzieć – i pozostawać NIEWIERZĄCYM. – Tak było przez jakiś czas z Jego Braćmi i Matką; mówi o tym sama Ewangelia.
– Dziś jest tak z księżmi, którzy mają tak cały czas. Nie tylko ci z Lawendowej Mafii…
Oglądaj cały film…

Drastyczna i makabryczna (!) treść szokującego banneru przy wejściu do Sądu Rejonowego w Tychach

[573]
październik 2023

    W Tychach obok wejścia do Sądu Rejonowego ktoś powiesił banner o porażającej treści. Banner wisi tam od wielu tygodni i czyta go każdy wchodzący do budynku. Inicjatywa jest co najmniej zaskakująca, a treść banneru konfrontacyjna i ponura.
Czy jest ktoś kto potrafi wyjaśnić tę zagadkową kontrowersyjną sprawę?
Oglądaj cały film…

PILNE!!! – Jak PO podle dokopała PiS-owi i z radnego zrobiono oszusta; takie rzeczy tylko w Tychach

[571]
październik 2023

    Tyski radny, który uratował dwójkę tonących dzieci, oraz sprzeciwił się kolejnemu podniesieniu uposażeń radnych został nikczemnie zaatakowany przez grupę radnych z tzw. PO-KO-muny.
Czy ten ordynarny atak ma związek z niedawną głośną pikietą w Urzędzie Miejskim, którą współorganizował radny Gołosz przeciwko spalarni śmieci?
Komu i dlaczego zależy na zdyskredytowaniu i upodleniu tego człowieka? Komu się naraził broniąc interesu mieszkańców Tychów? Na te i inne pytania odpowie sam „oskarżony”.
Idą wybory – i to jest dobry moment aby przeciwstawić się hejtowi a wesprzeć dobro.
STOP HEJTOWI! STOP HAMSTWU! Zastopujmy ordynarny hejt w polityce!
Oglądaj cały film…

UKRYTA KAMERA: awantura w PUP-ie… Sytuacja z czasu covidu-19

[564]
wrzesień 2023

    Ludzie, którzy stracili pracę i nie mogą jej znaleźć należą do najbardziej zestresowanej części społeczeństwa. Dlatego oczekują wsparcia i wyciągniętej ręki, ale zamiast tego spotykają się często z…wyciągniętą nogą.
Fala bezrobotnych zacznie pojawiać się wkrótce w PUP-ach, gdyż nie wszyscy zwolnieni z pracy od razu pojawiają się w urzędzie z którym kontakt jest bardzo mocno utrudniony – co widać w nadesłanym materiale filmowym. Stres będzie rodził frustrację i eskalował konflikty z urzędnikami…
Nie lepiej jest w służbie zdrowia, urzędach, instytucjach…Jeśli nic się nie zmieni wrócimy do państwa w rodzaju „kupy kamienia…”
Oglądaj cały film…

O co oskarżają posła Gramatykę mieszkańcy protestujący pod jego biurem w Tychach?

[562]
wrzesień 2023

    1 września 2023 pod biurem posła M. Gramatyki w Tychach odbyła się pikieta – protest przeciwko postawie posła nie popierającego reparacji wojennych należnych Polsce.
W Sejmowym głosowaniu wszystkie partie i ugrupowania poparły uchwałę o odszkodowaniach dla Polski – za wyjątkiem 7 posłów Szymona Hołowni; wśród których był poseł Michał Gramatyka.
Zachowanie to wywołało zdziwienie i oburzenie mieszkańców i obywateli RP. Nie jest to pierwsze kontrowersyjne działanie posła Gramatyki, który po wybraniu go z list Platformy Obywatelskiej zdradził kolegów partyjnych i przeszedł do ugrupowania Szymona Hołowni – czym wywołał oburzenie swoich wcześniejszych wyborców.
Jak można się w tej sytuacji spodziewać z pewnością jeszcze o nim nie raz usłyszymy.
Oglądaj cały film…

Koncert w centrum Tychów (na Pl. Baczyńskiego) o którym nikt nie wiedział

[559]
sierpień 2023

    Ze sceny świeciły reflektory, a z widowni puste ławki. O koncercie wiedzieli tylko nieliczni, którzy dowiedzieli się prywatnymi kanałami. Wszystkie media; prasa, portale internetowe milczały jak zaklęte, choć wydarzenie nie było tuzinkowe, a zespół muzyczny i organizacja na wysokim poziomie.
Jesteśmy jedynymi którzy o tym informują. Szkoda że po fakcie.
Oglądaj cały film…

Potworna nocna burza z piorunami wichurą i ulewą nad Śląskiem: Tychy, 26/27.08.2023; piękna i groźna

[557]
sierpień 2023

    
Oglądaj cały film…

Bezdomny w nocy na przystanku autobusowym k. Biedronki w Tychach. – Szczera (?) i trudna rozmowa.

[556]
sierpień 2023

    Pomaganie ludziom pokrzywdzonym przez los, przestępstwo, bezdomnym lub alkoholikom – to ciężki kawałek chleba. Mało kto wie jak pomagać i potrafi to robić. Dlatego większość woli pozbyć się kłopotu lub go nie widzieć.
Jezus nakazywał inaczej. Dlatego grupa ludzi z Fundacji 'Będę z Tobą’ oraz Misja Wśród Uzależnionych 'Elim’ nie zrażają się trudnościami i docierają do potrzebujących, nawet płynąc pod prąd. Nikt im za to nie płaci – nie znaczy to, że nie otrzymają nagrody; największej jaka może być…
„Wówczas zapytają sprawiedliwi: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?”
A Król im odpowie: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili […] i wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!”
(Ewang. św. Mateusza, 25; 37…)

Nie jest łatwo pomagać bezdomnym, zwłaszcza jeśli jest alkoholikiem. Wtedy problem jest podwójny. A dać dwa złote – to wspierać jego nałóg.
Bezdomny którego spotkałem na przystanku k. Biedronki to klasyczny przypadek człowieka zakłamanego, który nie pragnie zmiany miejsca w którym znalazło się jego pieskie życie. Zbyt kocha alkohol który stał się dla niego „zbawicielem” od problemów. On sam jednak nie jest w stanie zobaczyć tej Prawdy.
To nie znaczy, że wszyscy są tacy sami i należy zaniechać pomagania. Tak mogą pomyśleć tylko osoby które same są zakłamane, ale różnią się wyższym statusem społecznym i materialnym od bezdomnego. Jednak większość nie pomaga takim ludziom, mimo że zdarzają się tacy, którzy tej pomocy w wyjściu z nałogów i stanięciu w prawdzie rzeczywiście potrzebują. I niektórzy z tej pomocy skorzystają…
Tu jest przykład człowieka; który zaczynał dobrze ale skończył jako nałogowiec – lecz w końcu stanął w Prawdzie: https://www.youtube.com/watch?v=LdqlnXumdiI&ab_channel=TelewizjaTychy
A więc da się pomóc skutecznie. Nie każdemu wprawdzie.

Oglądaj cały film…

Jezus zna nasze potrzeby i dba o nie: cudowne rozmnożenie chleba i nakarmienie tysięcy głodnych…

[555]
sierpień 2023

    Ludzie, którym wydaje się że dając – dają ze swojej prywatnej własności – są w błędzie. Nie mamy prywatnej własności bo wszystko co posiadamy pochodzi z góry: od Boga.
A więc rozdawać możemy tylko to co pochodzi z zasobów Boga i jest Jego własnością, a my dostaliśmy to tylko do tymczasowego dysponowania. Mało kto to rozumie. Nawet chrześcijanie nie potrafią tego uznać. Większość woli uważać się za właścicieli tego świata i „szarogęsi” się na cudzej (Bożej) własności, zapominając że są tu tylko gośćmi, i to na krótki czas!
Przypomni im się w Niebie; ale tam będzie za późno na odłożenie sobie skarbu. Chyba, że wolisz mieć te skarby tylko na tej ziemi…
Oglądaj cały film…

Port w Gdyni okiem Ślązaka; zawinął ogromny wycieczkowiec, wypłynął ogromny tankowiec – wow!

[553]
sierpień 2023

    Gdynia oczami Ślązaka; port robi wrażenie, zwłaszcza że zawinął do niego jeden z największych wycieczkowców świata: ISLAND PRINCESS (2000 gości/900 załogi, długość 294m), a wyciągany był holownikami również jeden z największych tankowców: MARLIN SOMERSET (tonaż: 157 tys. ton, długość 274m)
Oglądaj cały film…

PILNE! UWAGA! PiS usunął mój film z You Tube i zablokował na całym świecie! Podajcie dalej zanim…

[552]
sierpień 2023

    Jednak nie to jest jeszcze to najgorsze! – Dnia 7 lipca uchwalono ustawę przywracającą komunistyczne prawo cenzury na fotografów prasowych!
– Ale o tym więcej na filmie… Dowiecie się cóż takiego groźnego i dla kogo niebezpiecznego było w filmie który musiał zostać zablokowany i natychmiast usunięty?
Oglądaj cały film…

Śmieszna scenka na plaży :))

[546]
lipiec 2023

    
Oglądaj cały film…

Jak ZŁOŻYĆ namiot plażowy w kilka sekund? – to proste :)) How to FOLD UP a beach tent in seconds?

[543]
lipiec 2023

    Złożenie namiotu plażowego może nastręczyć sporo trudności i frustracji – mimo dołączonej „instrukcji”, która jednak jest mało komunikatywna.
Ale można to też zrobić w kilkadziesiąt sekund.

FOLDING UP a beach tent can cause a lot of difficulties and frustration – despite the „instruction” attached, which, however, is not very communicative.
But it can also be done in a few seconds.

Oglądaj cały film…

Tychy w epoce PRL-u Gierka; 1975-81 r. Zdjęcia odnalezione po 45 latach; rozpoznasz się na fotkach?

[455]
luty 2022

    Jedni wspominają epokę Gierka jako najgorszą gangrenę, a inni z pewną dozą sentymentu widząc ją jako czas względnego dostatku i tzw. małą stabilizację w czasach komunizmu.
W komuniźmie prawdopodobnie nie dało się już więcej osiągnąć choć Gierek popełnił dużo błędów, za które rachunek wystawiła mu historia i nadchodzący karnawał Solidarności, z którego kilka zdjęć też znalazło się w tych zbiorach.

Zdjęcia pochodzą z prywatnych zbiorów Autora filmu – korzystanie tylko za zgodą.
Film można udostępniać w mediach społecznościowych na powszechnych zasadach.
Oglądaj cały film …

Wiedziałem że nie mogę zarazić się Covidem bo będzie źle, ale nie myślałem że otrę się aż o śmierć!

[422]
maj 2021

    Na moim kanale od dłuższego czasu nie ukazywały się żadne nowości – ponieważ wróciłem z dalekiej podróży; z której wielu nie wraca już nigdy.
Covid dopadł mnie na kilka tygodni przed moją kolejką na szczepienie. Wiem że szczepionki nie są idealne, ale wolę aby mnie trochę pobolała ręka, ewentualnie mieć jednodniową gorączkę niż przeżywać ją przez kilkanaście dni łącznie z uporczywym kaszlem (nie minął już od ponad miesiąca), duszeniem się (saturacja spadała w okolice 80%), kilkudniowym rozwolnieniem, i słabością taką, że nie da się jej porównać absolutnie do żadnej innej choroby jaką kiedykolwiek przeszedłem. (Ale to nie koniec listy – bo kłopoty nie kończą się wraz z covidem). Był taki dzień że myślałem że nie wytrzymam dłużej niż jeszcze dwa dwa dni tej męki. Przyjechało Pogotowie. W sumie byli trzy razy (raz po covidzie) miejsc wolnych w szpitalach w tym okresie nie było…
Zapisywałem przebieg zarazy na komórce…
Ponieważ w relacji nagranej telefonem nie podałem wszystkich ważnych informacji – dodaję iż podczas choroby brałem również cały zestaw różnych mikroelementów i witamin:
– witamina D3 w ogromnej ilości ok. 20 tys. j.m. dobowo (wzmacnia odporność własną),
– Rutinacea (witamina C z cynkiem itp.) co 3-4 godziny,
– cynk i magnez.
– Znajoma lekarka (dziękuję Ci Gosiu) przepisała antybiotyk – osłonowo na zapalenie płuc po-covidowe (b. częste powikłanie).
Nie zapominajcie pić duże ilości wody, oraz brać wszelkie inne lekarstwa, witaminy itp. przepisane na inne, wcześniejsze dolegliwości lub choroby.

Nie dam się nikomu zmanipulować, omamić; sam dobrze wiem jak z covidem jest. Już mi żaden „nawiedzony” nie wciśnie kitu o covidzie, bo przeżyłem to sam, zaś wiedza „spiskowa” nie pochodzi ani z nauki, ani studiów uniwersyteckich, ani z własnej głowy (chyba że z chorej), tylko jest wynikiem oglądania (propagandowych) filmików.

Psalm 23 mówi: „Choćbym szedł najciemniejszą z dolin zła się nie ulęknę, boś Ty [Boże] ze mną…”
Przejście przez tak ciężką chorobę i otarcie się o „kosę” zmienia perspektywę duchową człowieka. Choć jestem od dawna wierzącym (nawróciłem się mając 20 lat) podczas przechodzenia tej „ciemnej doliny” spojrzałem na chrześcijaństwo z zupełnie innej strony; przestało się kompletnie liczyć to co WIESZ, a niezmiernie ważne stało się to co ROBISZ. Zobaczyłem pustkę i powierzchowność współczesnego chrześcijaństwa cieszącego się dostatkiem i dobrobytem i skupionego na przeżywaniu rytuałów ( tak katolickich jak i protestanckich), dla którego najważniejsza jest „czystość nauki” i spory teologiczne, a ideał miłosiernego Samarytanina, Kazanie na Górze, i nauczanie Jezusa wraz z Jego świadectwem życia zostały zapomniane w praktyce. – A one są właśnie tym „praktykowaniem” wiary.
…Sam nie jestem w tym bez winy.
Oglądaj cały film …

Bezpodstawne podwyżki opłat za wywóz śmieci. Co zrobić?

[421]
luty 2021

    Za śmieci zapłacimy teraz jak za zboże: dla przykładu: czteroosobowa rodzina (segregująca odpady) płaciła do tej pory 183 zł kwartalnie, a po podwyżkach od 1 stycznia 2021 będzie zmuszona zapłacić 312 zł. – Jest to wzrost o 70,5%. Biorąc jednak pod uwagę, iż już w od kwietnia 2019 nastąpiła podwyżka (z 12 na 15 zł) – całkowita podwyżka w ciągu półtora roku wynosi: 108,3% (!!!)
Władze Tychów tłumaczą drakońską podwyżkę m.in. wzrostem opłat za energię elektryczną potrzebną do przetworzenia odpadów, wzrostem kosztów działania firm zajmujących się odpadami, oraz spadkiem dochodów z nieruchomości niezamieszkałych (?).
Tymczasem paliwo do samochodów wywożących odpady staniało w 2020r o ponad 19%, zaś średnia płaca nie wzrosła o 70% tylko najwyżej o 6%. – No chyba że taki wzrost płac nastąpił w sektorze samorządowym?
Poniżej link do (podpisania) Petycji: [LINK]
Oglądaj cały film …

Bezdomny mieszka na przystanku autobusowym w centrum Tychów, od pół roku.

[375]
Październik 2019

    Pomaganie ludziom pokrzywdzonym przez los, przestępstwo, bezdomnym lub alkoholikom – to ciężki kawałek chleba. Mało kto wie jak pomagać i potrafi to robić. Dlatego większość woli pozbyć się kłopotu lub go nie widzieć.
Jezus nakazywał inaczej. Dlatego grupa ludzi z Fundacji 'Będę z Tobą’ nie zraża się trudnościami i dociera do potrzebujących, nawet płynąc pod prąd. Nikt im za to nie płaci – nie znaczy to, że nie otrzymają nagrody; największej jaka może być…

„Wówczas zapytają sprawiedliwi: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?”
A Król im odpowie: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”.
(Ewang. św. Mateusza, 25;37…)

Zapraszamy do objęcia PATRONATEM naszego kanału misyjnego: patronite.pl/TelewizjaTychy
Wspieranie poprzez konto Patronite daje pewne dodatkowe benefity dla donatora; ale jeśli ktoś woli maksymalną prostotę – podaję nr konta do darowizn na wsparcie działania kanału:
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
Donatorom z góry serdecznie dziękuję pamiętając o tym że stajecie się tym samym jakby współtwórcami tego kanału stojącego po stronie Prawdy.
Oglądaj cały film …

Marsz dla Życia i Rodziny w Tychach; 9.06.2019

[362]
Czerwiec 2019
Nieobecni niech żałują… Może myśleli, że to dla jakichś moherów impreza. Nic podobnego: na scenie zaprezentował się raper Poison, a po nim Mate.O z zespołem.
Na następny taki koncert trzeba poczekać rok. O ile Organizatorom będzie się chciało przygotowywać go wolontaryjnie. Bo z frekwencją szału nie było. – Zawiedli proboszczowie tyskich parafii? Bo to głównie na nich ciąży obowiązek głoszenia wartości związanych z wiarą.

Zapraszamy do patronowania naszemu kanałowi promującemu wartości chrześcijańskie: https://patronite.pl/TelewizjaTychy

Oglądaj cały film …
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy
Rafał fant solidarność misja maska internetowa telewizja tychy pl katowicki protest przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty f.a.n.t. katowicki protest przeciwko ACTA tychy koncert sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki protest katowicki protest przeciwko ACTA manifamanifestacja maskanie videorelacja manifestacja polska przeciwko ACTA wośp Dudek Hanke Kupicha Łapot Kalus Ridel Bartel wielka orkiestra świątecznej pomocy manifa stadion zimowy tychy hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami 2012 gwiazdy na lodzie 2012 nie acta acta solidarność p11 pedagogiczna licencjat inżynier politechnika uniwersytet gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna ważna edukacja decyzja przyszłość zawodowa zawód unihokej florbalki jadberg pionier tychy ks szarotka studia wyższe co dalej video relacja miasto ogrodów zwierzenia marek olearczyk narkoman nałóg alkoholik alkoholizm europejska stolica kultury katowice im. f. rybickiego w tychach koncert smyczkowy orkiestra szkolna muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners romans andaluzyjski Leopold Mozart kulig Czerkawski przedszkole nr 10 uks hejza gwiazdka mikołaj św. święty rynek tychy staryadrian karkoszka choma team kru kim był św langusta rowerami droga „U20” „w hokeju na lodzie” „hokej” „hokejowe” „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” gwiazdor prezenty U20 w hokeju na lodzie dom kultury wyrwać poderwać podrywanie śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza spółdzielnia oskard święta Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień cała prawda naga św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość „stadion zimowy” hokej krystyna linkiewicz architektura sakralna życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa świątynia franciszkańska franciszkanie żywa szopka franciszek klara kolędowe wieczory pokaz fajerwerków kolęda jasełka boże narodzenie przedszkolaki przegląd doroczny teatr mały tychy występy przedszkolaków spektakl przedszkolny sztucznych ogni kanonada na Baczyńskiego hokejowe GAF kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu futsal hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź -Jasna nowy rok Gliwice UKS 2 LO Chrzanów nowiny tyski sport sylwester Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy targ ósemka wyrywanie katolickie kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja wermacht szukając boga chrześcijaństwo katolik walka czołgów wielbić śpiewać na chwałę bogu potęga chwała boża odkupienie wybaczenie czołgi bitwa wyrska opowieść obrona szpitala muzyka z serca duszy emocje uczucia peter francis koncert galowy szpital wojewódzki ochrona zdrowia II wojna światowa likwidacja szpitali narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres bezrobocie pielęgniarki zwolnienia raj rozwód instytut Mucha tychów You can dance Taniec gwiazdami Kinga Mateusz dni Sobecko Igor Leonik Artur Cieciórski Hulboj Weronika Marczuk 2012 rodzinny separacja bęsiu problemy małżeństwo strata kłótnia pokuta rymcerze rapperzy rapp narodzenie na nowo odwaga zmiana życia hip hop hiphop ćpanie ćpun wolność bądź jak jezus uczelnia muzyczna warsztaty Wejherowo dzień wagarowicza fontanna dramat pomoc Orlik karwan zs nr 1 l.o. 4 liceum e-tychy św. Anna Anny Unohokej florballki finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium 3 hala sportowa śmierć parking osiedla A droga krzyżowa dzień kobiet półfinały zawody ekstraklasa seniorzy hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca święto kobiety komunikacja kwiaciarnia Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 droga krajowa nr 1 tranzyt przelotowa szybkiego ruchu krzyż biblia muzyczny autopomoc samochody I rajd mikołowski mikołowa wyścig samochody rajdowe automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta kremówki emocjonujący kasztany maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego zdać maturę maturalna koncert finałowy rozbite wyścig Mikołów odrodzenie piłkarze duch święty człowiek pismo święte szukając życia echo tyskie aktualności artykuły sportowe ogłoszenia odcinek specjalny redakcja grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 I pierwszy rajd mikołowa mikołowski os wyrywać parada rowerowa mikołajów tosiewytnie menel w lesie Roman Polko biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy międzynarodowy tyski bieg uliczny fi klasa ucieczka melina odkrycie odjazd zespół szkół nr 4 dzikie wysypisko Sergij Oksenjuk las sprzątanie lasu Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni to sie wytnie uderzył pojazd zderzenie kolizja tragiczny Sikorskiego Marek Szczepański pętla wywiad z uczniami nol plener cyrk asfalt radny budowa ulicy skandal Ulica Dziewanny droga Dziewanny plener nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard Szczepański Szkoła Muzyczna kruczkowski liceum Oskard biegowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczepański rower rowerów przejazd Ewald Bereska tawizja masa krytyczna event komunikacyjny europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek 10 km Oliwia Nowakowska uliczna sonda kiedy x264 kompania Polskie Wojsko rare subtitles watch rip russia theatrical official none trailer teaser piknik z wojskiem sek krótka zajawka przyjęć kardiolgia oddział rodzić kondycja leczenie na wojewódzki miejski honorowa festyn w Tychach Wyspiański dera jan mosir III l.o. budowlanka 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent ukąsiły pogryzły im. Jana Dery Dera nieprzyjemny wypadek bieg jezioro atak szerszeń klub biegacza grupa oskard spółdzielnia mieszkaniowa tyska itt tyski bieg bieg 2 lokkoatleta jeziory inauguracja Marek Krawczyk Podmokły Mieczysław nowoczesna winda MZUiM Saab Wartogłowiec wszystkich świętych tychy Artur Jastrzębski teatr mały wizualna artystyczne fotografika fotografia Wernisaż robot uliczna Bóg sonda cmentarna wieczne cmentarz komunalny twórca pogrzeb śmierć kliniczna wskrzeszenie życie po życiu uzdrowienie obcymi językami światło-życie ruch ks. Ryszard Nowak wspólnota duchowa odnowa w duchu świętym twórczość informatyka roboty w akcji ul. Dziewanny liceum kruczkowskiego Tychy 2011 cybernetyka ogólnopolski konkurs robotyki robotyka town robo robo-town Robotown budowa ostatnia droga głodomorry fotograf starotyskie mikołajki rolki głododzilla wyczynowiec deskorolka rasta zabawa na rolkach skejtpark skatepark Kohelet struktury czasu przemijanie kościół błogosławionej Karoliny święto zmarłych tyski wieczór zabawny dzień nauczyciela buda szlachetnapaczka koncert Tychy dobroczynność 40 lat lecie ZSM 40-lecie happening sonda szkolna nudna Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor otrzęsiny klas pierwszych heppening ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 III l.o. tychy Kryla zespół edukacji narodowej Strefa Real Madryt wreszcie Jerzy Dudek trzecie liceum Rafał Tito Tyskie wieczory uwielbienia szkolna nudna Jubileusz szkoły muzycznej Mariusz Czerkawski internetowa telewizja nagrania akademia stacja telewizyjna Krzysztof inicjatywy interaktywna cichej kraksa film piknik wozy bojowe iskierki bożej miłości husaria Misztela Raisa transporter opancerzony zgoń izba motoryzacja dziecięcy orzesze wolna www telewizyjna reportaże tv tychy tv eleni ufo "official trailer" inspirational żołnierze hdtv pokaz defense "theatrical trailer" org champagne świadectwo PSM warsaw jan paweł II clip3 papież erin darmowe armia "teaser trailer" wyzwolenie "interview part" www.telewizjatychy.pl festiwale dżem online moc backstage post mpeg4 poland clip0 avi interviews footage exclusive "argentine television" interview poruszająca rekonstrukcja pod Żyrafą relacja orkiestra wojskowa technikum rowery Urząd Miejski Bizacki praca matura modlitwa zmartwychwstanie defilada wojska szukam szczęście ul. borowa nauka budowa dróg przebudowa problemy komunikacyjne mck sonda uliczna wyzwala euro stop acta urząd marszałkowski rondo spodek walka marszałka Piłsudskiego anonymous plac marszałkowski demonstracja w Katowicach pikieta zielona oś ulica stop a.c.t.a. plac baczyńskiego mecz misja wyznanie wstrząsające poruszające telewizja tychy kościół sketch szerszenie armaty Format pochód Katowice otwarcie narodzić się na nowo ewangelia piknik biegowy ratunek grzech Mistrzostwa świata internetowa telewizja tychy wydarzenie stowarzyszenie młodzieżowe koniec biegacze gimnazjum kibice youtube polski przychodnia historia wakacje opamiętanie wyry szokujące gostyń wypadek policja kruczek internetowa czołg wypadki pojazdy wojskowe zdrowie koncert sztuka rynek wojsko polskie lodowisko Szpital uwielbienie oglądaj Jezus remont Święto liceum żyrafa zbawienie wywiady choroba kruczkowski muzyka życie music Poland urząd miasta tychy Gospel darmowa tyski paprocany zabawne wiadomości polska nol tychy nawrócenie Szkoła Muzyczna kruczkowskiego Tychy 2012 bóg Urząd Miasta MOSiR Tychy impreza w Tychach śmieszne wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja telewizja sport tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie