Archiwalne

Szokująca prawda! – Jezus jest Jehową (Jahwe – JHWH) BOGIEM – zagwozdka dla Świadków Jehowy i dowody

[542]
lipiec 2023

    „Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał.” (Ewang. św. Jana 5; 22, 23)
– Szokująca Prawda; dla Świadków Jehowy szokująca.
Drogi Widzu – jeśli wiara, Ewangelia, wartości chrześcijańskie są ważne dla Ciebie – podziel się tym filmem z innymi i podaj go dalej. Nie jest to sprzeczne z nakazem Jezusa abyśmy głosili Dobrą Nowinę tak jak potrafimy…

UWAGA: REKLAMY NA FILMIE ZOSTAŁY WYŁĄCZONE ABY NIE STWARZAĆ ŻADNYCH PRZESZKÓD EWANGELII.

Oglądaj cały film…

Ale jaja; najdziwniejszy rok od 1989 – SUBIEKTYWNE PODSUMOWANIE ROKU '2022 – TelewizjaTychy

[506]
grudzień 2022

    Mija trudny rok 2022, ale czy przyszły będzie łatwiejszy? Spróbujmy krótko podsumować ten mijający rok przez pryzmat naszego kanału.
Takim dominującym tematem był kryzys energetyczny i opałowy, który w zasadzie rozpoczął się już jesienią 2021r. Mamy tą wątpliwą satysfakcję, że nadchodzący armagedon zapowiadaliśmy już wtedy, jako jedni z pierwszych, gdy jeszcze długo ten temat nie był obecny w mediach głównego nurtu (albo ścieku).
Nie były to jedyne ważne problemy i tematy poruszane na naszym kanale. Ale zacznijmy od początku…
Staraliśmy się relacjonować wydarzenia lub problemy ważne dla Tychów czy Śląska, choć niektóre z nich były i są ważne dla wszystkich mieszkańców naszego szczęśliwego kraju.

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów
Oglądaj cały film …

Tychy w epoce PRL-u Gierka; 1975-81 r. Zdjęcia odnalezione po 45 latach; rozpoznasz się na fotkach?

[455]
luty 2022

    Jedni wspominają epokę Gierka jako najgorszą gangrenę, a inni z pewną dozą sentymentu widząc ją jako czas względnego dostatku i tzw. małą stabilizację w czasach komunizmu.
W komuniźmie prawdopodobnie nie dało się już więcej osiągnąć choć Gierek popełnił dużo błędów, za które rachunek wystawiła mu historia i nadchodzący karnawał Solidarności, z którego kilka zdjęć też znalazło się w tych zbiorach.

Zdjęcia pochodzą z prywatnych zbiorów Autora filmu – korzystanie tylko za zgodą.
Film można udostępniać w mediach społecznościowych na powszechnych zasadach.
Oglądaj cały film …

Prawda która wyszła po 40 latach… Jaruzelski: OGŁASZAM STAN WOJENNY! – Michnik: KOCHAM CIĘ WOJTKU!

[447]
grudzień 2021

    W taki sposób i od tej strony historia nie była jeszcze pokazywana… Fragmenty zaprezentowanych materiałów zalegały do tej pory w głębokich czeluściach archiwów Telewizji Polskiej.
Wynikiem głębokiego uczucia jakim darzył Michnik Jaruzelskiego została poczęta Republika Okrągłostołowa oparta na prostej konstytucji: „my nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych, i wszyscy się nachapiemy.”

W niniejszym filmie wykorzystano fragmenty materiałów:
TVP Magazyn Śledczy Anity Gargas,
film „Śmierć jak kromka chleba” reż. Kazimierz Kutz
Oglądaj cały film …

Bardzo stary film z czasów PRL: młodzież z L.O. Norwida z Tychów zwiedza Elektrownię Halemba '1978r

[420]
luty 2021

    Obecnie Elektrownia Halemba już nie istnieje nawet jako zabytek.
Początek budowy elektrowni to rok 1943, kiedy zaczęto wznosić zakład przy użyciu więźniów obozu koncentracyjnego w Oświecimiu. Zakład miał nosić nazwę Kraftwerk Godulla, lecz nie został wówczas ukończony. Pierwszy blok energetyczny elektrowni oddano do użytku w 1962 roku.
W roku 2014 rozpoczęło się wyburzanie Elektrowni, które zakończyło się w roku 2015.
Niektórzy z młodzieży widocznej na filmie zwiedzającej w 1978r tę elektrownię nie doczekaliby tam emerytury gdyby podjęli pracę w tym zakładzie. Ale kto młody myśli takimi kategoriami?

W materiale wykorzystano fragmenty filmów z kanałów YouTube:
„anna szafran” – Pożar komina w elektrowni Halemba,
„Łysy Z BETY” – Wysadzanie komina w Elektrowni Halemba
Oglądaj cały film …

3 dni i noce…Czyli wycieczka klasowa L.O. Norwida w Tychach '1980r

[315]
Arch.

    Oj, działo się… Klasa IVa o profilu mat-fiz. na 3-dniowej wycieczce w góry Beskidu Wyspowego i takie tam „góralskie lasy”. Piękni i młodzi a w tym wychowawca – prof. Włodzimierz Trlik popularny i znany w całych Tychach matematyk. Prof. Pielot – nasz wuefista, też zabezpieczał…
    Przypominam ten film sprzed wielu lat ponieważ zbliża się termin spotkania klasowego po latach, ale także aby współczesna cyfrowo-tabletowa młodzież zobaczyła jak żyło się przed epoką internetu. – Jeśli nie wierzą w życie poza internetowe…
 Uprzedzając pytania; akcja od ok. 6 min. jest zainscenizowana na użytek filmu, dzieje się poza szkołą, mamy wtedy ukończone lat 18, (a nauczyciele przecież nie mogą być wszędzie…).

Oglądaj cały film …

Stadion Śląski 1980, mecz pożegnalny; Wł. Lubański

[313]
Arch.

    Tak wyglądał Stadion Śląski prawie 40 lat temu w epoce świetności polskiego piłkarstwa. Karierę zakończył na nim jeden z najlepszych piłkarzy, legenda futbolu – Włodzimierz Lubański. Zagraliśmy z …Czechosłowacją; remis 1:1. Ale atmosfera na tamtych stadionach była z niczym nie porównywalna, jak widać na filmiku.
Dziś stadion po 24 latach permanentnego remontu i przebudowy wygląda zupełnie inaczej. Były reprezentant Polski Tomasz Hajto tak ocenia obecny stan rzeczy: „Na tym stadionie to chyba wszyscy zarobili, tylko nie on sam. Ten stadion kosztował chyba więcej niż nowe Wembley. To jest niesamowite! Ten stadion to epoka zmarnotrawienia grubych milionów. Myślę, że przyjdzie jeszcze czas, żeby odpowiednich ludzi za to rozliczyć. Dla mnie to paranoja. Popatrzmy, ile lat był robiony. Nie dość, że to najdroższy stadion, to był najdłużej przebudowywany, czyli największa historia polskiej piłki jest najdłużej przebudowywana. Dla mnie to wręcz niesamowite – powstało tyle pięknych stadionów w Polsce i za granicą za jedną dziesiątą tych pieniędzy. Dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie, że wybudowanie stadionu w dzisiejszych czasach może tyle trwać.” (za: Dziennik Zachodni).
    Jak się okazuje remont, który kosztował 650 mln zł nie został jeszcze zakończony…
W tle, w oddali widoczna słynna poniemiecka torpedownia na końcu plaży klifowej.

Oglądaj cały film …

Wałęsa prosi o swoją teczkę Maciarewicza. – Ukrywane nagranie IPN

[304]
arch.

    Chyba czas aby wszyscy to wreszcie zobaczyli na własne oczy…
Sejm 28 maja 1992 r. przyjął uchwałę nakazującą ministrowi Maciarewiczowi (MSW) ujawnienie nazwisk tajnych współpracowników UB i SB w latach 1945-1990.
    4 czerwca minister Maciarewicz ujawnił listę tajnych współpracowników w sejmie; znalazło się na niej wiele nazwisk znanych postaci życia publicznego i aktualnie sprawujących władzę – a w tym nazwisko Lecha Wałęsy.
Tego samego dnia wieczorem min. Maciarewicz stracił posadę a jego rząd został obalony.
    Na prawdę i sprawiedliwość musieliśmy czekać jeszcze 25 lat… Od 2017r. UB-cy nie pobierają już wysokich rent i emerytur z których najwyższe przekraczały kilkanaście tysięcy złotych.
W niczym nie zmienia to losu skrzywdzonych przez nich ludzi…

Oglądaj cały film …

Tychy w epoce Gierka – migawki filmowe z PRL-u

[297]
Arch.

Sentymentalne migawki z życia Tychów w latach 1972 – 80. Osiedla D, E w budowie, stadiony; zimowy i GKS Tychy, ruch uliczny, ludzie…Tak dawno, a tak niedawno.
Co jeszcze kryją archiwa TelewizjiTychy ? – Dowiemy się już wkrótce…

Oglądaj cały film …

Tychy, wiadukt nad ul. Mikołowską, 1980r

[295]
Arch.

Czy ktoś pamięta jeszcze „historyczno – komunistyczny” wiadukt dla pieszych nad ul. Mikołowską u wylotu ul. Powstańców w Tychach? Na filmie – ok. 1978 rok, ale został on zlikwidowany po kilkunastu latach oficjalnie z powodu korozji, choć niektórzy podobno twierdzili że balustrady „kopały” prądem. Mieszkańcy Czułowa, zwłaszcza uczniowie pobliskiego liceum Norwida często nie korzystali z niego bo nie chciało im się wydłużać drogi po schodach (boisko Norwida widoczne w tle, za torami). Obecnie w tym miejscu jest sygnalizacja świetlna.

Oglądaj cały film …

Polacy '1981 – kolejki a pochody 1-majowe; Tychy i Katowice

[284]
arch.

Niewiele jest materiałów z tego okresu… Ludzie stali w olbrzymich kolejkach, ale nadal chodzili na 1-maja.
Filmiki z ul. 3-maja w Katowicach i z Tychów (plac Pod Żyrafą).

Oglądaj cały film …

Dzień Kobiet '1986 w akademiku :)

[281]
arch.

Zaprosiliśmy na tę imprezę z 10 pań i kilku kolegów (do obsługi i dla towarzystwa). Każda pani przy wejściu dostała kwiatek, dwa całusy (od Komitetu Powitalnego), i…cytat z Biblii. Zero alkoholu, choć to akademik – ale impreza była jedną z przedniejszych, a panie były baaardzo zadowolone (przynajmniej tak wyglądały). :)) Polecam!

Oglądaj cały film …

Rok po śmierci

[5]
Kwiecień 2011


Temat pokolenia Jana Pawła II wraca jak bumerang w każdą rocznicę śmierci Papieża Polaka. Czym szczególnym wyróżnia się to pokolenie młodych ludzi urodzonych i żyjących w czasie 27 lat jego pontyfikatu? Socjologowie badający to zjawisko nie dostrzegają pozytywnych zmian w zakresie moralności. Wprost przeciwnie: rośnie liczba rozbitych rodzin i małżeństw. Czy zatem przeświadczenie o szczególnej misji tego pokolenia nie jest zwykłą hipokryzją? Czy nie bardziej od wyróżniania spośród innych, wskazane byłoby podkreślanie konieczności odnowy moralnej i duchowej? Zapytujemy o to Tyszan w różnym wieku…
Wiecej na filmie …

Oglądaj część I

Oglądaj część II

Pogrzeb Papieża

[4]
Kwiecień 2011


Choć minęło 6 lat od śmierci naszego Papieża film przedstawiający te wydarzenia wyjątkowo nie umieściliśmy w zakładce „ARCHIWALNE”. Po pierwsze dlatego, że 2 kwietnia – jak co roku – na al. Jana Pawła II znowu zabłysną świece i znicze. Po drugie dlatego, że zbliża się termin jego beatyfikacji, a po trzecie – o dziwo (!) – ten materiał nic nie stracił na swojej aktualności…

Oglądaj część I

Oglądaj część II

Mirosław Kańtor

[7]
Marzec 2011

Mało kto w Tychach wie, że wicekierownikiem Katowickiego USC jest Tyszanin Mirosław Kańtor, który jest prawdopodobnie bardziej znany jako wodzirej weselny, konferansjer i prezenter… Alkohol na weselu?

Oglądaj cały film …

Pokaz tyskich ratowników na Paprocanach

[3]
Styczeń 2011

Porady dla tych co zostali na lodzie – a on się pod nimi załamał. Czy wiesz jaka tafla lodu jest bezpieczna?
Pokaz tyskich ratowników na jeziorze Paprocańskim.

Oglądaj cały film …

Pożar w Albie

[2]
Maj 2008

Pożar w Albie – 2008 rok. Czy składowisko odpadów które spłonęło było siedliskiem szczurów i gryzoni? Wypadek czy celowe podpalenie? Akcja gaśnicza 12 jednostek straży pożarnej. 

Oglądaj cały film …

Tragiczny wybuch gazu

[1]
Lipiec 1998

Tragedia. 1998 rok; w wyniku wybuchu gazu w domu jednorodzinnym na Czułowie zginęły 2 osoby, a z budynku pozostała kupa gruzu. Okoliczności wskazują, że wybuch nie był przypadkiem.

Oglądaj cały film …

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy
Rafał fant solidarność misja maska internetowa telewizja tychy pl katowicki protest przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty f.a.n.t. katowicki protest przeciwko ACTA tychy koncert sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki protest katowicki protest przeciwko ACTA manifamanifestacja maskanie videorelacja manifestacja polska przeciwko ACTA wośp Dudek Hanke Kupicha Łapot Kalus Ridel Bartel wielka orkiestra świątecznej pomocy manifa stadion zimowy tychy hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami 2012 gwiazdy na lodzie 2012 nie acta acta solidarność p11 pedagogiczna licencjat inżynier politechnika uniwersytet gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna ważna edukacja decyzja przyszłość zawodowa zawód unihokej florbalki jadberg pionier tychy ks szarotka studia wyższe co dalej video relacja miasto ogrodów zwierzenia marek olearczyk narkoman nałóg alkoholik alkoholizm europejska stolica kultury katowice im. f. rybickiego w tychach koncert smyczkowy orkiestra szkolna muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners romans andaluzyjski Leopold Mozart kulig Czerkawski przedszkole nr 10 uks hejza gwiazdka mikołaj św. święty rynek tychy staryadrian karkoszka choma team kru kim był św langusta rowerami droga „U20” „w hokeju na lodzie” „hokej” „hokejowe” „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” gwiazdor prezenty U20 w hokeju na lodzie dom kultury wyrwać poderwać podrywanie śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza spółdzielnia oskard święta Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień cała prawda naga św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość „stadion zimowy” hokej krystyna linkiewicz architektura sakralna życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa świątynia franciszkańska franciszkanie żywa szopka franciszek klara kolędowe wieczory pokaz fajerwerków kolęda jasełka boże narodzenie przedszkolaki przegląd doroczny teatr mały tychy występy przedszkolaków spektakl przedszkolny sztucznych ogni kanonada na Baczyńskiego hokejowe GAF kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu futsal hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź -Jasna nowy rok Gliwice UKS 2 LO Chrzanów nowiny tyski sport sylwester Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy targ ósemka wyrywanie katolickie kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja wermacht szukając boga chrześcijaństwo katolik walka czołgów wielbić śpiewać na chwałę bogu potęga chwała boża odkupienie wybaczenie czołgi bitwa wyrska opowieść obrona szpitala muzyka z serca duszy emocje uczucia peter francis koncert galowy szpital wojewódzki ochrona zdrowia II wojna światowa likwidacja szpitali narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres bezrobocie pielęgniarki zwolnienia raj rozwód instytut Mucha tychów You can dance Taniec gwiazdami Kinga Mateusz dni Sobecko Igor Leonik Artur Cieciórski Hulboj Weronika Marczuk 2012 rodzinny separacja bęsiu problemy małżeństwo strata kłótnia pokuta rymcerze rapperzy rapp narodzenie na nowo odwaga zmiana życia hip hop hiphop ćpanie ćpun wolność bądź jak jezus uczelnia muzyczna warsztaty Wejherowo dzień wagarowicza fontanna dramat pomoc Orlik karwan zs nr 1 l.o. 4 liceum e-tychy św. Anna Anny Unohokej florballki finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium 3 hala sportowa śmierć parking osiedla A droga krzyżowa dzień kobiet półfinały zawody ekstraklasa seniorzy hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca święto kobiety komunikacja kwiaciarnia Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 droga krajowa nr 1 tranzyt przelotowa szybkiego ruchu krzyż biblia muzyczny autopomoc samochody I rajd mikołowski mikołowa wyścig samochody rajdowe automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta kremówki emocjonujący kasztany maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego zdać maturę maturalna koncert finałowy rozbite wyścig Mikołów odrodzenie piłkarze duch święty człowiek pismo święte szukając życia echo tyskie aktualności artykuły sportowe ogłoszenia odcinek specjalny redakcja grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 I pierwszy rajd mikołowa mikołowski os wyrywać parada rowerowa mikołajów tosiewytnie menel w lesie Roman Polko biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy międzynarodowy tyski bieg uliczny fi klasa ucieczka melina odkrycie odjazd zespół szkół nr 4 dzikie wysypisko Sergij Oksenjuk las sprzątanie lasu Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni to sie wytnie uderzył pojazd zderzenie kolizja tragiczny Sikorskiego Marek Szczepański pętla wywiad z uczniami nol plener cyrk asfalt radny budowa ulicy skandal Ulica Dziewanny droga Dziewanny plener nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard Szczepański Szkoła Muzyczna kruczkowski liceum Oskard biegowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczepański rower rowerów przejazd Ewald Bereska tawizja masa krytyczna event komunikacyjny europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek 10 km Oliwia Nowakowska uliczna sonda kiedy x264 kompania Polskie Wojsko rare subtitles watch rip russia theatrical official none trailer teaser piknik z wojskiem sek krótka zajawka przyjęć kardiolgia oddział rodzić kondycja leczenie na wojewódzki miejski honorowa festyn w Tychach Wyspiański dera jan mosir III l.o. budowlanka 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent ukąsiły pogryzły im. Jana Dery Dera nieprzyjemny wypadek bieg jezioro atak szerszeń klub biegacza grupa oskard spółdzielnia mieszkaniowa tyska itt tyski bieg bieg 2 lokkoatleta jeziory inauguracja Marek Krawczyk Podmokły Mieczysław nowoczesna winda MZUiM Saab Wartogłowiec wszystkich świętych tychy Artur Jastrzębski teatr mały wizualna artystyczne fotografika fotografia Wernisaż robot uliczna Bóg sonda cmentarna wieczne cmentarz komunalny twórca pogrzeb śmierć kliniczna wskrzeszenie życie po życiu uzdrowienie obcymi językami światło-życie ruch ks. Ryszard Nowak wspólnota duchowa odnowa w duchu świętym twórczość informatyka roboty w akcji ul. Dziewanny liceum kruczkowskiego Tychy 2011 cybernetyka ogólnopolski konkurs robotyki robotyka town robo robo-town Robotown budowa ostatnia droga głodomorry fotograf starotyskie mikołajki rolki głododzilla wyczynowiec deskorolka rasta zabawa na rolkach skejtpark skatepark Kohelet struktury czasu przemijanie kościół błogosławionej Karoliny święto zmarłych tyski wieczór zabawny dzień nauczyciela buda szlachetnapaczka koncert Tychy dobroczynność 40 lat lecie ZSM 40-lecie happening sonda szkolna nudna Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor otrzęsiny klas pierwszych heppening ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 III l.o. tychy Kryla zespół edukacji narodowej Strefa Real Madryt wreszcie Jerzy Dudek trzecie liceum Rafał Tito Tyskie wieczory uwielbienia szkolna nudna Jubileusz szkoły muzycznej Mariusz Czerkawski internetowa telewizja nagrania akademia stacja telewizyjna Krzysztof inicjatywy interaktywna cichej kraksa film piknik wozy bojowe iskierki bożej miłości husaria Misztela Raisa transporter opancerzony zgoń izba motoryzacja dziecięcy orzesze wolna www telewizyjna reportaże tv tychy tv eleni ufo "official trailer" inspirational żołnierze hdtv pokaz defense "theatrical trailer" org champagne świadectwo PSM warsaw jan paweł II clip3 papież erin darmowe armia "teaser trailer" wyzwolenie "interview part" www.telewizjatychy.pl festiwale dżem online moc backstage post mpeg4 poland clip0 avi interviews footage exclusive "argentine television" interview poruszająca rekonstrukcja pod Żyrafą relacja orkiestra wojskowa technikum rowery Urząd Miejski Bizacki praca matura modlitwa zmartwychwstanie defilada wojska szukam szczęście ul. borowa nauka budowa dróg przebudowa problemy komunikacyjne mck sonda uliczna wyzwala euro stop acta urząd marszałkowski rondo spodek walka marszałka Piłsudskiego anonymous plac marszałkowski demonstracja w Katowicach pikieta zielona oś ulica stop a.c.t.a. plac baczyńskiego mecz misja wyznanie wstrząsające poruszające telewizja tychy kościół sketch szerszenie armaty Format pochód Katowice otwarcie narodzić się na nowo ewangelia piknik biegowy ratunek grzech Mistrzostwa świata internetowa telewizja tychy wydarzenie stowarzyszenie młodzieżowe koniec biegacze gimnazjum kibice youtube polski przychodnia historia wakacje opamiętanie wyry szokujące gostyń wypadek policja kruczek internetowa czołg wypadki pojazdy wojskowe zdrowie koncert sztuka rynek wojsko polskie lodowisko Szpital uwielbienie oglądaj Jezus remont Święto liceum żyrafa zbawienie wywiady choroba kruczkowski muzyka życie music Poland urząd miasta tychy Gospel darmowa tyski paprocany zabawne wiadomości polska nol tychy nawrócenie Szkoła Muzyczna kruczkowskiego Tychy 2012 bóg Urząd Miasta MOSiR Tychy impreza w Tychach śmieszne wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja telewizja sport tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie