Gospodarcze

Test nowego ekogroszku / ceny węgla w sklepach internetowych / spadek cen w PGG / co dalej z węglem?

[578]
listopad 2023

    Cena ekogroszku w sklepie PGG spadła u progu sezonu grzewczego – czego nie pamiętają nawet najstarsi górale – a przy tym jest on stale dostępny! Zatem kiedy spadnie kolejny raz?
W związku z restrykcjami nałożonymi na import węgla ze wschodu większość sprzedawców węgla i producentów ekogroszku ma nowe źródła zaopatrzenia w surowiec; który często pakuje w stare worki.
– Ale warto przetestować nawet i tych, którzy postarali się o worki z nowymi nadrukami. Aby nie kupować kota w worku, nowym czy starym.
Oglądaj cały film…

Tęczowe ekscesy i indoktrynacja polityczna zdemaskowane! Będziecie oburzeni – jak można obejść prawo

[563]
wrzesień 2023

    Polska konstytucja chroni dzieci przed demoralizacją, a traktaty międzynarodowe zabezpieczają prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie znaczy to jednak, że możemy spać spokojnie. Wręcz przeciwnie – tęczowi propagandyści działają: Jak nie w szkole – to przed szkołą, jak nie jawnie to w nieco zawoalowanej formie.
A do tego jeszcze jeśli mogą upiec drugą pieczeń: polityczną indoktrynację…
Zgodnie polskim prawem zabroniona jest agitacja wyborcza i polityczna na terenie szkół wobec uczniów. Z zakazu agitacji wyborczej wobec uczniów na terenie szkół wypływa również zakaz umieszczania takich materiałów na ogrodzeniach budynków szkolnych, parkanach, płotach, parkingach.
Wydaje się jednak że to prawo nie obowiązuje wszystkich… Pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych. Aby o tym pamiętać – podajcie ten materiał dalej – w trosce o przestrzeganie naszych praw i ukrócenie bezczelnej indoktrynacji politycznej naszych dzieci i młodzieży.
Oglądaj cały film…

Jak obalić drzewo :)

[537]
czerwiec 2023

    Nic specjalnego, takie tam, ale może komuś się przyda.
Oglądaj cały film …

PILNE!!! Tak tanio nie było od 2 lat: 391zł za tonę w ARA. Węgiel powinien być po 800 zł. Prognoza

[536]
czerwiec 2023

    Zbliżają się wybory… Byłoby politycznym samobójstwem utrzymywanie obecnego poziomu cen węgla w kraju, zwłaszcza jeśli na świecie jego cena zniżkuje do 391 zł/t, a całkiem realne są perspektywy na dalsze spadki.
O tych, oraz innych czynnikach rokujących spadki cen – więcej na filmie.
Tak tanio na świecie nie było od czerwca '2021. Ale cena węgla w kraju nadal pozostaje na bardzo wysokim poziomie, choć dwa lata temu polski węgiel kosztował o połowę mniej niż obecnie.
Oglądaj cały film …

AUDYT OBYWATELSKI: Ochroniarz nadgorliwy jest gorszy od faszysty, ale ustawiłem go do pionu, hehe…

[535]
maj 2023

    Z kopalnianej stróżówki na ulicę wyskoczył ochroniarz i zabronił mi filmowania poza terenem kopalni którą ochraniał – „…bo ma takie zarządzenie dyrekcji”, zarzucił mi; że mu coś „wmawiam” choć jeszcze dobrze słowa nie wyrzekłem i zagroził wezwaniem policji…
Zrezygnował jednak z tego zamiaru kiedy wyraziłem pełna aprobatę na pomysł wezwania stróżów prawa i zadzwonił do swojego przełożonego…który wytłumaczył mu – że jest w grubym błędzie. Zamiast więc grzecznie przeprosić za pomyłkę oddalił się jak niepyszny. Było wesoło, i nic dziwnego – rzecz działa się na kopalni WESOŁA.
Choć powinien wiedzieć; że zabraniając zbierania materiałów prasowych narusza Art. 43. P.P.
Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej – podlega karze pozbawienia wolności do lat 3″
– Nie możemy pozwolić sobie aby odbierano nam nasze wolności i prawa: do swobody działania, wypowiedzi – bo od takiego ograniczania wolności obywatelskich rozpoczął się faszyzm.
Pytanie za sto dolców: kto szkolił tego ochroniarza? …Przełożony?
Oglądaj cały film …

Węgiel znowu jest na kopalniach dostępny; jak i w PGG po 1470-1520zł, a na giełdzie ARA za 420zł !!!

[534]
maj 2023

    Okazuje się że znowu węgla jest w bród: na kopalniach. Znowu można go nabyć bez problemów. I znowu nie ma chętnych do zakupu na wiosnę (ale tym razem powód jest inny niż w latach ubiegłych).
…Jest jeszcze jedno „znowu” – znowu będzie zima. – Czy tym razem rząd znowu spóźni się ze sprowadzeniem węgla z zagranicy? Bo raczej wojna nie skończy się znowu tak szybko jak pragniemy…
Czy historia znowu się powtórzy?
A tymczasem węgiel spadł już na ARA na 420 zł (wg. aktualnego kursu dolara) i nadal spada.
Brawo! …Ale KOMU TE BRAWA I ZA CO?
Oglądaj cały film …

PILNE! Węgiel w PGG tanieje (4.05.2023) Stało się; rewolucja? Nowe ceny: kupować czy jeszcze czekać?

[532]
maj 2023

    Nie – to jeszcze NIE rewolucja, ale to co zapowiadaliśmy na kanale 8 marca (nie chodziło o Dzień Kobiet – tylko o prognozowanie spadku cen) sprawdziło się po 2 miesiącach. Wbrew malkontentom którzy odsądzali mnie od czci i wiary i wyśmiewali spadek ceny, najczęściej nie uzasadniając żadnymi argumentami swojego przekonania o tym; że „węgiel już tańszy nie będzie…”
Podejrzewam, że takie czarne wizje roztaczali sprzedawcy czarnego złota
lub składy, którym zależy aby sprzedać jak najdrożej, bo to ich interes…
Te „promocje” to jednak nie rewolucja ale zmiany raczej kosmetyczne i manipulacyjne – więcej na kolejnym filmie: [LINK]
Oglądaj cały film …

PGG chwali się „promocją”: węgiel miał być tańszy… Ale czy jest? Promocja na kopyto hipermarketów?

[531]
maj 2023

    Wszyscy czekamy na realny spadek cen węgla do poziomu akceptowalnego przez konsumentów. To co się dzieje na rynku wygląda na próbę dalszej spekulacji cenami opału niż na racjonalne działania zmierzające do urealnienia cen „czarnego złota”. Oceńcie sami…
Jednego z Widzów poprosiłem o informacje z „Polski” (bo na Śląsku jeż wiem jak jest) – odpisał tak (cytuję):
„Adam Witkowski:
48 minut temu:
– 422 zł do KDW od tony warmińsko-mazurskie, plus 100zł pod dom od tony; razem 522 zł od tony o takich stawkach przewozu to zagranicą można pomarzyć – węgiel to przykrywka mafii”.

– Dlatego powstał powyższy reportaż – o fałszywej „promocji” i manipulacjach PGG-KDW.
Oglądaj cały film …

PILNE!!! Z OSTATNIEJ CHWILI; węgiel w sklepie PGG

[529]
kwiecień 2023

    W sklepie PGG „zielono” – najstarsi górale nie pamiętają…
Oglądaj cały film …

Ile prądu zeżre piec/kocioł na ekogroszek/pellet, i czy to się opłaci? A rębak do gałęzi?

[527]
kwiecień 2023

    Ile naprawdę prądu zużywa przeciętny kocioł retortowy na paliwo stałe? Dobrze to sprawdzić zanim podejmie się decyzję o wyborze źródła ogrzewania na następne lata. Bo uchwały antysmogowe będą wymagać wymiany kilkuset tysięcy starych pieców każdego roku. – Czy wszystkich będzie stać na ogrzewanie?
Oglądaj cały film …

PILNE Z OSTATNIEJ CHWILI! Zmiany w sklepie PGG. Kiedy spadną ceny węgla w kraju? Czy już kupować?

[521]
marzec 2023

    …Wielu Widzów i Subskrybentów kanału TelewizjaTychy zadaje sobie pytanie – kiedy kupić węgiel/ekogroszek na przyszłą zimę? Czy ceny spadną bardziej? Jak zachować się w obecnej sytuacji?
Oglądaj cały film …

…Za jedyne 500 zł grzeję przez 2 lata! Ale nie każdy tak ma – ujawniam swoją (prywatną) tajemnicę

[516]
luty 2023

    Cudowne rozmnożenie węgla? Węgiel spadł mi z nieba? – I tak i nie… – To nie powinno zaskakiwać 90% ludzi w tym kraju.

Konto do wpłat na wsparcie kanału TelewizjaTychy („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów
Oglądaj cały film …

Jesteś gotowy sprzedać Boga za pieniądze? (CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM #6; Ewang. Jana 2; 12-16…)

[514]
luty 2023

    Bankierów wygnanych przez Jezusa ze świątyni nazywano kereszami, od aramejskiego słowa „ker”, czyli pieniądz. Jak podaje Witold Poprzęcki w „Palestynie za czasów Chrystusa” keresz zazwyczaj oszukiwał żydowskiego pielgrzyma na wiele sposobów. Kurs wymiany był specjalnie wyśrubowany. Prowizja za transakcję mogła sięgać 10 proc. Sięgano też po bardziej bezczelne sztuczki. Np. wydawano naiwnemu pielgrzymowi lżejszą srebrną minę fenicką zamiast cięższej egipskiej. Czy właśnie tego typu oszukańcze i uderzające w klientów praktyki wywołały gniew Jezusa?

Dużo o mentalności kereszów mówi testament pozostawiony ok. 60 r. n.e. przez jednego z nich Euphyllidesa z Salaminy. Zapisał w nim 400 tys. sestercji rodzinie i 200 tys. „wyznawcom Chrestosa”. Zastrzegł, by nie dawać świątyni nawet miedziaka, bo „dość się mego napili i nażarli przez 32 lata”. Zapisał natomiast 10 tys. sestercji dla maga, który rzuci zaklęcie ściągające trąd na Kliostenesa z Aleksandrii, prawdopodobnie konkurencyjnego keresza.
Wielu z nich inwestowało kapitał zarobiony na ówczesnym rynku forex. Kupowali kopalnie, kamieniołomy, huty szkła, majątki ziemskie czy zajazdy. Judejski handel i rzemiosło również są mocno opanowane przez przedsiębiorczych Greków. „Tak więc choć dziś może się to wydawać dziwne – Judejczycy w handlu, finansach i przemyśle Judei mają najmniej do powiedzenia. Od upadku dynastii narodowej i utraty reszty niepodległości Judea orze ziemie, hoduje stada bydła, dostarcza rekruta Egiptowi, a handlują głównie Grecy, dystansując mocno inne narody” – pisze Witold Poprzęcki w „Palestynie za czasów Chrystusa”.

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów
Oglądaj cały film …

Węgiel (groszek) będzie powodował spieki jeśli jest koksujący (RI: 25 – 90), ale można…

[510]
styczeń 2023

    Na forach internetowych mamy istny wysyp zdjęć niedopalonego węgla i zapytań dotyczących pojawiania się dużej ilości koksu w popielniku. Jest też sporo przeróżnych porad nieraz wzajemnie sprzecznych i wiele zamieszania z tym związanego.
– Co jest przyczyną tej prawie już plagi niedopalonego węgla? Jak sobie z tym radzić?
Postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie w tym filmie.
Oglądaj cały film …

Jak zaoszczędzić węgiel; palenie drewnem w piecu na ekogroszek nie zagotowując wody. Oszczędność 90%

[505]
grudzień 2022

    Wydaje się że właściciele kotłów z podajnikami skazani są wyłącznie na drogi ekogroszek lub jeszcze droższy pellet. Tak nie jest; można ogrzewać prawie za darmo…
Palenie drewnem w kotle na ekogroszek nie jest jakąś wielką sztuką, ale sztuką jest takie palenie aby nie musieć co chwilę schodzić do piwnicy „pilnować” pieca.
Filmik nie ma aspiracji aby zebrać wszystkie możliwości, metody i techniki oraz różnorakie „wynalazki” dotyczące metod spalania drewna na ruszcie zapasowym – to, mam nadzieję dopowiedzą Widzowie dzieląc się swoimi usprawnieniami racjonalizatorskimi. Pokazujemy doraźny sposób w sytuacji awaryjnej, zdając sobie sprawę, że docelowo wymagałoby to większych usprawnień i przeróbek – np. zabudowania szybra regulującego powietrze wtórne w drzwiczkach komory awaryjnej.
Celem filmu jest pokazać doraźnie bezpieczną i w miarę ergonomiczną ratunkową metodę ogrzewania domu w czasach kryzysu energetycznego i brakach w dostępności ekogroszku, którego nikt wcześniej nie przewidywał. Bo chyba nawet w najczarniejszych snach nie pojawiało się nikomu widmo wojny świata z Rosją.

W tym miejscu jest też okazja wyjaśnić kwestię, która spędza sen z oczu nawiedzonym eko-terrorystom.
Otóż trzeba zauważyć, że opalanie drewnem nie jest zabronione (chyba za wyjątkiem Krakowa) oraz, że prawo nie działa wstecz. – Jeśli zatem klient nabył legalnie kocioł retortowy z podajnikiem i z podwójnym rusztem w czasie gdy posiadanie, produkcja i sprzedaż takich urządzeń była w pełni legalna – to znaczy, że może go nadal legalnie używać zgodnie z jego przeznaczeniem (w instrukcji obsługi kotła) – czyli spalać na tym ruszcie paliwa określone w jego instrukcji obsługi. I nikt nikomu nie może tego zakazać powołując się na to, że następnego dnia prawo już nie przewidywało możliwości produkowania i sprzedaży takowego kotła.
Byłoby absurdalne dopuszczenie karania ludzi za działania, które były legalne w momencie podejmowania tego działania. Taka myśl jest wręcz groteskowa – jak powieści F. Kafki.
Ale są tacy „nadgorliwi” którzy w swych nawiedzeniach „ekologicznych” stracili umiejętność logicznego rozumowania. Widocznie ktoś im wyprał mózgi… Takie rodzaje Grety Thunberg, czyli eko-terroryści. Terroryzm jako taki powinien być tępiony.
…Albo mieszkają w bloku i reszta społeczeństwa dopłaca (z podatków) do ich ogrzewania. Mogą więc sobie pozwolić na tę obłudną troskę…

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów
Oglądaj cały film …

Jaki (nie?)kupić pellet ??? Nie wszystko złoto co się pali. Testujemy. Jedyny (!) taki test w sieci

[504]
grudzień 2022

    „Trzeba w tej chwili palić wszystkim, poza oponami i podobnymi szkodliwymi rzeczami…” powiedział klasyk.
– Ale czy jest aż tak źle? Nie ma innych alternatywnych paliw, które nadadzą się do nowoczesnych kotłów z podajnikiem? Przetestujemy jeden z takich surowców opałowych: pellet z łusek gryki. Mnie zaskoczył… Spodziewałem się czego innego…

Pod filmem pojawiają się trollerskie komentarze (sprzedawców tego paliwa), ale są też i takie:
Romex Kuja
Mam dobrej klasy kocioł na pellet , nie będę pisał jakiego producenta. Kupiłem na próbę trzy worki pelletu ze słomy rzepakowej. Efekt był dokładnie taki sam. Nie polecam tego paliwa chyba, że ktoś chce siedzieć cały czas przy piecu. Nie chciałbym tego za darmo. Szkoda nerwów i kotła. Pozdrawiam.
Nasza odpowiedź:
Dziękujemy za ciekawą informację.
Podobnie jak z pelletem z gryki – należy informować konsumentów o właściwościach opału. Będzie mniej chętnych – ale przez to spadnie wyraźnie cena. I o to chodzi; o handlową uczciwość.
Szczęść Boże.

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów

UWAGA!
Autor filmu nie odpowiada za rodzaj reklam wyświetlany przez YouTube przed i w trakcie filmu.
Oglądaj cały film …

Zaskoczenie i bulwers – „…ekogroszku w tym roku już nie będzie w gminie.” – Ktoś tu kręci lody?

[503]
grudzień 2022

    Cena na węgla na kopalni: 1500 zł/t
Cena przewozu TIR-em z kopalni (15 km): 30 zł/t
Cena składowania/ładowania: 50 zł/t
Cena dowozu do odbiorcy (do 5km): 70 zł/t
RAZEM: 150 zł/t
Cena końcowa: 1500 + 150 = 1650zł/t , ale są i tacy którzy potrafią zorganizować to jeszcze taniej.
W Tychach cena wynosi 2000zł/t
Nie potrafili?
Odpowiedź na filmie. Będziecie zaskoczeni, czy zbulwersowani?
Oglądaj cały film …

„Gdzie jest tyn wungiel, prawdziwy taki…?” – PARODIA PIOSENKI „Gdzie ci mężczyźni…?” Danuty Rinn

[502]
grudzień 2022

    PARODIA piosenki – z repertuaru Danuty Rinn i tekstu „Gdzie ci mężczyźni…?”
Kompozycja muzyki: Włodzimierz Korcz, słowa: Jan Pietrzak (satyryk), 1974r.
Parodię „Gdzie jest tyn wungiel…?” wykonał Jacek Knieżyk – 'Jaco Zwykły Grajek’
Nowe słowa parodii napisał: Mariusz Seweryn – Internetowa Telewizja Tychy
Audio edytor, nagranie – Marcin Patoła

– Spodziewamy się że będzie to hit internetów :))

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów

UWAGA!
Autor filmu nie odpowiada za rodzaj reklam wyświetlany przez YouTube przed i w trakcie filmu.
Oglądaj cały film …

W PGG węgla już nie ma, na składzie gminnym jeszcze nie ma, a śnieg jest – telefon od Widza kanału

[501]
listopad 2022

    Ludzie listy piszą, ale też i dzwonią…

Konto do wpłat na wsparcie kanału („Zawsze po stronie Prawdy”)
ING Bank Śląski: 24 1050 1399 1000 0090 7617 1603
(z adnotacją: „WSPARCIE DLA TELEWIZJA TYCHY”)
Dziękujemy – wraz z Błogosławieniem Donatorów
Oglądaj cały film …

Kopalnia sprzedaje węgiel po 2829 zł, a na składzie obok będzie po 1650zł. – Takie rzeczy tylko w…

[500]
listopad 2022

    W ramach programu rządowego węgiel dystrybuowany przez gminę Czechowice Dziedzice będzie kosztował 1.650 zł za tonę. Będzie on przywożony z kopalni Bobrek w Piekarach Śl. Tymczasem kopalnia Silesia znajdująca się na terenie Czechowic sprzedaje „eko”-groszek w cenie 2829 zł za tonę (do niedawna prawie 3 tys.) Sprzedażą zajmuje się tam prywatna spółka – tego dowiedzieliśmy się z oficjalnego źródła – telefonu pod którym przyjmowane są zgłoszenia. Nic zatem dziwnego że 2 tygodnie temu tych zgłoszeń zakupu było do 28 listopada, a obecnie do 30 listopada. Ludzie zorientowali się że przepłacają za węgiel i czekają na ten gminny.
Żeby było ciekawiej na oficjalnej stronie PG Silesia widnieje jednak zupełnie inna cena (niższa) aniżeli ta podawana przez kontakt telefoniczny (pozyskany od strażnika na bramie). Podawała dość dziwne parametry tego ekogroszku różniące się od tych, które widnieją w oficjalnej specyfikacji.
Pani w słuchawce zabroniła nam publikować te informacje nie podając jasnego powodu tego zakazu.
My zaś znamy powód dla którego nie powinna była tego robić.
Wedle naszego rozeznania węgiel z kopalni Bobrek jest wysokokaloryczny; 28 – 29,5 MJ/kg, i o niskiej zawartości popiołu 4 – 7%, zaś w odróżnieniu od tego z Silesji – spiekalność jest niska i mieści się w granicach 0 – 20 RI
Dystrybucja tego węgla ma rozpocząć się do 3 dni po publikacji naszego reportażu – więcej informacji na filmie.
Oglądaj cały film …
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - PATRONAT MEDIALNY - ważne wydarzenia w Tychach i u sąsiadów. Napisz do nas.

WielorybaTychy - lokalne oferty pracy Katowice Praca obrazek Telefon zaufania Jestem na fejsie internetowa telewizja Tychy
Rafał fant solidarność misja maska internetowa telewizja tychy pl katowicki protest przeciwko ACTA Port pieśni pracy szanty f.a.n.t. katowicki protest przeciwko ACTA tychy koncert sobota anty-acta 3.02.2012 katowicki protest katowicki protest przeciwko ACTA manifamanifestacja maskanie videorelacja manifestacja polska przeciwko ACTA wośp Dudek Hanke Kupicha Łapot Kalus Ridel Bartel wielka orkiestra świątecznej pomocy manifa stadion zimowy tychy hokej z gwiazdami gwiazdy na lodzie wośp 2012 wielka orkiestra świątecznej pomocy 2012 hokej z gwiazdami 2012 gwiazdy na lodzie 2012 nie acta acta solidarność p11 pedagogiczna licencjat inżynier politechnika uniwersytet gdzie studiować urząd pracy poradnia psychologiczna ważna edukacja decyzja przyszłość zawodowa zawód unihokej florbalki jadberg pionier tychy ks szarotka studia wyższe co dalej video relacja miasto ogrodów zwierzenia marek olearczyk narkoman nałóg alkoholik alkoholizm europejska stolica kultury katowice im. f. rybickiego w tychach koncert smyczkowy orkiestra szkolna muzyczna m. karłowicza w Katowicach Scott Joplin The Easy Winners romans andaluzyjski Leopold Mozart kulig Czerkawski przedszkole nr 10 uks hejza gwiazdka mikołaj św. święty rynek tychy staryadrian karkoszka choma team kru kim był św langusta rowerami droga „U20” „w hokeju na lodzie” „hokej” „hokejowe” „kibicujemy” „z klasą liceum” „technikum” gwiazdor prezenty U20 w hokeju na lodzie dom kultury wyrwać poderwać podrywanie śmiechu warte wesołe śmieszny filmik sdk tęcza spółdzielnia oskard święta Krystyna Bochenek rocznica ku czci pamięci justyna irena kwiecień cała prawda naga św. Święty Mikołaj City Point Tychy świętość „stadion zimowy” hokej krystyna linkiewicz architektura sakralna życzenia noworoczne sylwestrowa zabawa świątynia franciszkańska franciszkanie żywa szopka franciszek klara kolędowe wieczory pokaz fajerwerków kolęda jasełka boże narodzenie przedszkolaki przegląd doroczny teatr mały tychy występy przedszkolaków spektakl przedszkolny sztucznych ogni kanonada na Baczyńskiego hokejowe GAF kibicujemy z klasą stadion zimowy. Polska. japonia młodzieżowe mistrzostwa polski w futsalu futsal hala sportowa mistrz futsalu AZS WSEZiNS Łódź -Jasna nowy rok Gliwice UKS 2 LO Chrzanów nowiny tyski sport sylwester Happy New Year szczęśliwego Nowego Roku nowy targ ósemka wyrywanie katolickie kampania wrześniowa wybuch wojny światowej bojowy sprzęt inscenizacja wermacht szukając boga chrześcijaństwo katolik walka czołgów wielbić śpiewać na chwałę bogu potęga chwała boża odkupienie wybaczenie czołgi bitwa wyrska opowieść obrona szpitala muzyka z serca duszy emocje uczucia peter francis koncert galowy szpital wojewódzki ochrona zdrowia II wojna światowa likwidacja szpitali narodowy fundusz ochrony zdrowia wojewoda prezydent megres bezrobocie pielęgniarki zwolnienia raj rozwód instytut Mucha tychów You can dance Taniec gwiazdami Kinga Mateusz dni Sobecko Igor Leonik Artur Cieciórski Hulboj Weronika Marczuk 2012 rodzinny separacja bęsiu problemy małżeństwo strata kłótnia pokuta rymcerze rapperzy rapp narodzenie na nowo odwaga zmiana życia hip hop hiphop ćpanie ćpun wolność bądź jak jezus uczelnia muzyczna warsztaty Wejherowo dzień wagarowicza fontanna dramat pomoc Orlik karwan zs nr 1 l.o. 4 liceum e-tychy św. Anna Anny Unohokej florballki finał ekstraliga seniorów pionier walka o podium 3 hala sportowa śmierć parking osiedla A droga krzyżowa dzień kobiet półfinały zawody ekstraklasa seniorzy hokej na trawie w hali gimnazjum nr 3 8 marca święto kobiety komunikacja kwiaciarnia Internetowa Telewizja Tychy w Tychach i o Tychach o tychach DK-1 droga krajowa nr 1 tranzyt przelotowa szybkiego ruchu krzyż biblia muzyczny autopomoc samochody I rajd mikołowski mikołowa wyścig samochody rajdowe automobilklub ziemi tyskiej rozbite auta kremówki emocjonujący kasztany maturzyści egzamin maturalny l.o. Kruczek sonda maturalna z polskiego zdać maturę maturalna koncert finałowy rozbite wyścig Mikołów odrodzenie piłkarze duch święty człowiek pismo święte szukając życia echo tyskie aktualności artykuły sportowe ogłoszenia odcinek specjalny redakcja grota roweckiego euro 2012 euro 2011 euro 2013 I pierwszy rajd mikołowa mikołowski os wyrywać parada rowerowa mikołajów tosiewytnie menel w lesie Roman Polko biegu ukraiński zwycięzca zawodnicy międzynarodowy tyski bieg uliczny fi klasa ucieczka melina odkrycie odjazd zespół szkół nr 4 dzikie wysypisko Sergij Oksenjuk las sprzątanie lasu Akcja sprzątania świata kierowca 21-letni to sie wytnie uderzył pojazd zderzenie kolizja tragiczny Sikorskiego Marek Szczepański pętla wywiad z uczniami nol plener cyrk asfalt radny budowa ulicy skandal Ulica Dziewanny droga Dziewanny plener nol Urząd Miejski Spółdzielnia Mieszkaniowa Oskard Szczepański Szkoła Muzyczna kruczkowski liceum Oskard biegowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczepański rower rowerów przejazd Ewald Bereska tawizja masa krytyczna event komunikacyjny europejski dzień bez samochodu Wojciech Czernek 10 km Oliwia Nowakowska uliczna sonda kiedy x264 kompania Polskie Wojsko rare subtitles watch rip russia theatrical official none trailer teaser piknik z wojskiem sek krótka zajawka przyjęć kardiolgia oddział rodzić kondycja leczenie na wojewódzki miejski honorowa festyn w Tychach Wyspiański dera jan mosir III l.o. budowlanka 3 liceum ogólnokształcące po wakacjach incydent ukąsiły pogryzły im. Jana Dery Dera nieprzyjemny wypadek bieg jezioro atak szerszeń klub biegacza grupa oskard spółdzielnia mieszkaniowa tyska itt tyski bieg bieg 2 lokkoatleta jeziory inauguracja Marek Krawczyk Podmokły Mieczysław nowoczesna winda MZUiM Saab Wartogłowiec wszystkich świętych tychy Artur Jastrzębski teatr mały wizualna artystyczne fotografika fotografia Wernisaż robot uliczna Bóg sonda cmentarna wieczne cmentarz komunalny twórca pogrzeb śmierć kliniczna wskrzeszenie życie po życiu uzdrowienie obcymi językami światło-życie ruch ks. Ryszard Nowak wspólnota duchowa odnowa w duchu świętym twórczość informatyka roboty w akcji ul. Dziewanny liceum kruczkowskiego Tychy 2011 cybernetyka ogólnopolski konkurs robotyki robotyka town robo robo-town Robotown budowa ostatnia droga głodomorry fotograf starotyskie mikołajki rolki głododzilla wyczynowiec deskorolka rasta zabawa na rolkach skejtpark skatepark Kohelet struktury czasu przemijanie kościół błogosławionej Karoliny święto zmarłych tyski wieczór zabawny dzień nauczyciela buda szlachetnapaczka koncert Tychy dobroczynność 40 lat lecie ZSM 40-lecie happening sonda szkolna nudna Ramona Kuźnik-Gleńszczyk Henryk Jan Botor otrzęsiny klas pierwszych heppening ogólnokształcące dzień bez samochodu 22.10.2011 III l.o. tychy Kryla zespół edukacji narodowej Strefa Real Madryt wreszcie Jerzy Dudek trzecie liceum Rafał Tito Tyskie wieczory uwielbienia szkolna nudna Jubileusz szkoły muzycznej Mariusz Czerkawski internetowa telewizja nagrania akademia stacja telewizyjna Krzysztof inicjatywy interaktywna cichej kraksa film piknik wozy bojowe iskierki bożej miłości husaria Misztela Raisa transporter opancerzony zgoń izba motoryzacja dziecięcy orzesze wolna www telewizyjna reportaże tv tychy tv eleni ufo "official trailer" inspirational żołnierze hdtv pokaz defense "theatrical trailer" org champagne świadectwo PSM warsaw jan paweł II clip3 papież erin darmowe armia "teaser trailer" wyzwolenie "interview part" www.telewizjatychy.pl festiwale dżem online moc backstage post mpeg4 poland clip0 avi interviews footage exclusive "argentine television" interview poruszająca rekonstrukcja pod Żyrafą relacja orkiestra wojskowa technikum rowery Urząd Miejski Bizacki praca matura modlitwa zmartwychwstanie defilada wojska szukam szczęście ul. borowa nauka budowa dróg przebudowa problemy komunikacyjne mck sonda uliczna wyzwala euro stop acta urząd marszałkowski rondo spodek walka marszałka Piłsudskiego anonymous plac marszałkowski demonstracja w Katowicach pikieta zielona oś ulica stop a.c.t.a. plac baczyńskiego mecz misja wyznanie wstrząsające poruszające telewizja tychy kościół sketch szerszenie armaty Format pochód Katowice otwarcie narodzić się na nowo ewangelia piknik biegowy ratunek grzech Mistrzostwa świata internetowa telewizja tychy wydarzenie stowarzyszenie młodzieżowe koniec biegacze gimnazjum kibice youtube polski przychodnia historia wakacje opamiętanie wyry szokujące gostyń wypadek policja kruczek internetowa czołg wypadki pojazdy wojskowe zdrowie koncert sztuka rynek wojsko polskie lodowisko Szpital uwielbienie oglądaj Jezus remont Święto liceum żyrafa zbawienie wywiady choroba kruczkowski muzyka życie music Poland urząd miasta tychy Gospel darmowa tyski paprocany zabawne wiadomości polska nol tychy nawrócenie Szkoła Muzyczna kruczkowskiego Tychy 2012 bóg Urząd Miasta MOSiR Tychy impreza w Tychach śmieszne wydarzenia szkoła wiara gks tychy tvtychy tvtychy telewizja telewizja sport tyszanie gks MZK Tychy tyskie Tychy
portal miasta Tychy, Tychy – Wikipedia, wolna encyklopedia, Wikipedia, Tychy, zumi, mapy tychy, MCK w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, mapy google, zumi tychy,
Tychy NaszeMiasto.pl, Tychy - Tyski Portal Miejski, moje TYCHY - Miejski Portal Internetowy, Wiadomości, Katalog, NOL-TYCHY,
Praca, Pup Tychy, Praca Tychy, Gratka Tychy, oferty pracy Tychy, Gratka Tychy, Tablica Tychy, Robota
Urząd miasta Tychy, Urząd Miasta, Urząd, Miasta, Dobre miejsce,
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo, Kantor Tychy, Kantor Legal - Tychy Kantor, Tychy informacje wiadomosci, wiadomości
policja tychy, tychy kamery, echo tychy, tychy praca, gks tychy, tychy nieruchomości, saturn tychy, mzk tychy, gks tychy
Portal Kulturalny Miasta Tychy, Szukająć Boga, David Pierce, Bóg, bóg, bog, pismo swięte, ewangelia, wydarzenia, nawrócenie
Tychy Kantor, MZK Tychy, Serwis MZK Tychy, Cennik biletów, Kantor Legal, czerwone, autobusy, autobusy, rozkład jazdy, Tychy
MZiUM, MZUiM Tychy, Tychy, w Tychach
Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Tychach, WRT-karting Tychy, Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach, WSZiNS Tychy, Dobre Miejsce
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy, BIP Tychy, Sąd Rejonowy w Tychach, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach,
Praca w Tychach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach, przedszkola, przedszkole
GKS Tychy, Oficjalny serwis internetowy klubu
Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowo-Rekreacyjny, PIZZA TYCHY, AZT Tychy, WKU Tychy, Tablica Tychy
3+ Liczna Rodzina, PIZZA TYCHY, ABC 3+
Minecraft, Free code, Premium, Tychy oferty Groupon z niesamowitym rabatem na zakupy i usługi, Zespół Szkół nr 5 w Tychach, PIZZA TYCHY, 4chan
Teatr Mały w Tychach, Nasza-Klasa Tychy, nk-tychy, Liceum, Szkoła Podstawowa, w Tychach, Tychy, nk
Mck, Miejskie centrum kultury w Tychach, Kultura, wydarzenia, eventy, Tychy, w Tychach
Wikipedia Tychy, Mirosław Kantor, Bóg, Szukając Boga, Ludzie